Automatizovaná domácnost Loxone aneb proč si ji pořídit?

06.01.2021

Spojení vaší domácnosti a technologií - to je inteligentní dům. Domácnost, kterou můžete jednoduše ovládat svým hlasem či kliknutím v mobilní aplikaci. Automatizovaná domácnost Loxone je domácností budoucnosti. Buďte nadčasoví a zjednodušte si svůj život.

Automatizovaná domácnost Loxone
Automatizovaná domácnost Loxone

Energetické úspory

Automatizovaná domácnost Loxone nabízí zvýšenou energetickou účinnost. Může vypnout světla v místnosti, ve které momentálně nikdo není, či nastavit termostat dle toho, kdy se v domě pohybují jeho obyvatelé. Všechno tyto technologie jsou nastaveny tak, aby šetřily elektřinu, vodu a zemní plyn, čímž snižují zátěž přírodních zdrojů, a hlavně snižují vaše výdaje za roční vyúčtování energií. Takže náklady na pořízení inteligentní domácnosti se tak budou každým rokem amortizovat.

Přístupnost

Není pravda, že inteligentní domy Kladno jsou pouze pro mladé rodiny, které rozumí technologiím. U starších nebo zdravotně postižených obyvatel mohou chytré domy znamenat o dost lepší přístupnost, než měli doposud. Díky tomu, že svá elektronická zařízení můžete ovládat hlasem, jsou mnohem přístupnější. Systémy hlasových příkazů mohou dělat věci, jako je kontrola světel, zamykání dveří či regulování termostatu. V případě, že máte již starší rodiče, můžete je jednoduše kdykoli zkontrolovat na chytrém telefonu, pokud se jim třeba nedovoláte.

Prodej vašeho domu

Tím, že instalujete do svého domu inteligentní domácnost, výrazně zvýšíte cenu vašeho domu. Pokud byste se chtěli v budoucnu třeba přestěhovat, bude váš dům díky této inovativní technologii velice atraktivní pro případné kupce. Domy s automatizovanými systémy mají potenciál výhodného prodeje za mnohem větší cenu než domy vybavené konvenčními technologiemi. Loxone showroom vás o tom přesvědčí.

Inteligentní domácnost tedy není výdajem, ale investicí do svého domu.