PDR software: Inovace a automatizace v jednom kroku

21.03.2023

Vedení autoservisu může být náročné – zejména pokud jde o správu vozidel a kalkulaci cen. Řešením může být moderní PDR software, který umožňuje snadnou evidenci vozidel a majitelů, sledování historie oprav, kalkulaci cen a mnoho dalšího.

Perfektní přehled

Pokud se rozhodnete pro PDR software, ušetříte si mnoho starostí. Nabízí totiž řadu užitečných funkcí. Díky převedení papírování do elektronické podoby získáte mnohem lepší přehled a celý proces bude jednodušší. Systém totiž umožňuje efektivně třídit zakázky, vyhledávat je, plánovat si vše do kalendáře a mnoho dalšího. Dokonce vám nabídne i statistiky, vždy tak máte přehled o tom, jak se vašemu podnikání daří.

Jednoduchá správa

S praktickým softwarem vám správa klientů a vozidel půjde mnohem lépe. Evidence klientů je významná, při opakovaných návštěvách můžete klienta snadno dohledat. Bez zbytečných papírů. Stejně snadno můžete vyhledávat evidovaná vozidla podle SPZ nebo VIN. Vše přitom trvá jen chvilku. Vytváření zakázek je tak opravdu jednoduché. Celý systém je přehledný, ovládání jednoduché a funguje na většině zařízení.

Významný pomocník

Čekají vás i další užitečné funkce. Patří mezi ně například cenové nabídky. Dotazy na cenu jsou velmi časté, vy můžete mít během chvilky adekvátní odpověď. Cenovou nabídku lze přitom exportovat do PDF či rovnou odeslat e-mailem. Nechybí kalkulátor krupobití a kalkulátor deformací. Jde o moderní moduly, které vám vypočítají cenu za opravu. Kromě toho je dostupný také vlastní ceník – pro všechny specifické položky, které v kalkulátoru nenajdete.

PDR software je přehledný, snadno se ovládá, a přitom je nesmírně praktický. Nabídne mnoho skvělých funkcí, díky kterým vás již nemusí trápit papírování. Vše máte jednoduše dostupné, kdykoli a odkudkoli.