Restaurace Jilemnice mě oslovila velmi propracovaným a kvalitním menu

10.12.2022

Restaurace Jilemnice mě oslovila moderní kuchyní, kvalitním a velmi propracovaným menu a také tím, že v restauraci mají i ohromně dokonalý dětský koutek, ve kterém si vyhrála naše Alenka po celou dobu naší návštěvy restaurace. Tato moderní restaurace mě rozhodně velmi mile překvapila, a to nejen příjemným servisem, ale také dokonalou atmosférou, která na mě okamžitý dýchnula poté, co jsem otevřela dveře do restaurace. Milý a příjemný servis byl pouze už jen třešničkou na dortu a velmi příjemně završil oběd, který jsem si v této malebné, a přesto moderní restauraci dala se svojí Alenkou.

Jilemnice restaurace má dokonalou atmosféru

Jilemnice restaurace má velmi pozoruhodnou atmosféru, která mi byla velice sympatická. Cítila jsem se po celou dobu mé návštěvy velmi komfortně a příjemně. Otevřená kuchyně, kterou bych na tomto místě asi čekala úplně nejméně ze všeho byla naprosto dokonalou podívanou v oblasti gastronomie. Kuchaři byli velmi šikovní a jejich práce se mi líbila. Jídlo, které bylo uvařeno zejména z lokálních surovin, bylo naprosto výtečné a nemám k němu nic, co bych mu mohla vytknout. Možná jen škoda, že ho nebylo více.

Restaurace v Jilemnici potěší i specialitami z mezinárodní kuchyně

Restaurace v Jilemnici vás kromě domácí klasiky a nezapomenutelných českých jídel umí potěšit také specialitami z mezinárodní kuchyně. Nabídka jídel je opravdu pestrá a v moderně vybavené kuchyni vznikají skutečně výtečná jídla ze všech koutů světa. Kamarádka, která restauraci nedávno navštívila sama přiznala, že lepší mezinárodní kuchyni v našich končinách ještě nespatřila. Suroviny totiž pocházejí od místních dodavatelů, a tak se nelze divit tomu, že je kvalita pokrmů na špičkové úrovni. Pstruzi z místních horských sádek jsou naprosto dokonalí. O hovězím z nedaleké místní farmy raději ani nemluvím. Famóznější kulinářský zážitek zažijete málokdy.