Autovrakoviště Citroen 

23.03.2019

V e-shopu Vrakovistecitroen pořídíte všemožné nové a použité díly Citroen. Veškerá auta Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Berlingo, automobily C3 Picasso, značkové vozy XSARA, CA Grand Picasso, auta značek Citroen XSARA PICASSO, NEMO, 2CV, C15, C25, AX, BX, CX, Citroen Visa, Xantia, Saxo, Evasion, Citroen XM, Jumpy, ale i auta Citroen Jumper vybavíme chybějícími autodíly, které vám chybí. 

Autovrakoviště Citroen
Autovrakoviště Citroen

Na webových stránkách vrakoviště Citroen jsou k dispozici jakékoliv díly karosérie, motory, převodovky, díly interiéru, rovněž také díly motorů a příslušenství motorů Citroen, nápravy Citroen, podvozky pro auta značky Citroen, třídy elektro součásti, klima, topení, chlazení. Vlastníme i pneu, disky, tažná zařízení i sady nářadí. Náhradní, použité díly Citroen jsou ihned použitelné, použité díly Citroen dodáváme se 14 denní lhůtou na odzkoušení.

Při vašem zájmu o konkrétní použité díly Citroen, napište co nejpřesněji veškeré technické údaje o vašem vozu. Každý nákup usnadní přesná technická specifikace poptávané součástky. Proto je nutné charakterizovat typ vozu, obsah, VIN, datum vyrobení svého automobilu, druh paliva a údaje, abychom vás mohli kontaktovat. Profesionální vrakoviště Citroen doručí do 2 pracovních dní vaše vybrané použité díly Citroen. Za dopravu po Praze si počítáme sto padesát korun českých, totožnou částku zaplatíte za malou zásilku expedovanou v rámci celé České republiky. Doprava zásilek větších rozměrů (nad jeden kilogram) je účtována v řádech stokorun dle sazebníku přepravních služeb. Možnosti přepravy, včetně ceny za dopravu, najdete na webu vrakoviště Citroen.

Vrakoviště Citroen je zaměřeno jak na prodej nových i použitých autodílů, zaručuje se i za on-line výkup havarovaných aut. Propojte se s námi buď telefonicky, eventuálně do formuláře vepište nabídku, bezkonkurenční vrakoviště Citroen výkup havarovaných aut dovede zajistit. Havarované vozidlo vám oceníme k vašemu potěšení, díky čemuž neutratíte za nový automobil tolik. Avizovaný výkup havarovaných aut vrakoviště Citroen je absolutně špičkový v porovnání s ostatními vrakovišti.