Bydlení

Kdo má židli ten bydlí aneb vše o bydlení

Nemusíte být zkušený odborník na to, abyste věděli, že krbové vložky nesmí chybět v žádném fungujícím krbu. Koupi je proto potřeba věnovat dostatek času, abyste vybrali ten správný typ pro vás. Špatný kousek by vám totiž mohl do budoucna nadělat spoustu problémů.

Jsou malí, plíživí, mazlaví - a pro zahrádkáře představují doslova pohromu. Jejich velký výskyt je většinou provázen ohromnou devastací zeleniny a okrasných květin. Slimáci jsou proto zcela oprávněně označování jako úhlavní nepřítele pěstitelů.

Čeká vás kompletní předělávka bytu? Pojďte se podívat na 3 tipy, se kterými vše zvládnete rychle a efektivně. Jak to zařídit, aby byla rekonstrukce bytového jádra rychlá a za nejlepší cenu? Jdeme na to!

Člověk prospí až čtvrtinu svého života. Organismus si o něj říká únavou, a pokud ho nedostane v dostatečné míře, dá nám to pocítit. Spánek je pro nás jediným dodavatelem energie, a také představuje jediný způsob, jak se fyzicky i psychicky zregenerovat. Bez spánku se naruší schopnost soustředění, objeví se bolesti končetin a hlavy, a podlomí se...

Pokud máte v plánu zateplovat a přemýšlíte o tom, který typ izolace zvolit, doporučujeme napřímit pozornost na foukané izolace. Jsou jednou z možností, která má hned několik nesporných výhod, mezi které patří především snadná aplikace i v prostorách, které nejsou snadno dostupné. Přívětivá je i jejich cena. Vhodné jsou zejména pro zateplení...