Bachova květová terapie pomůže vyřešit mnoho neduhů

14.03.2020

Špatný spánek, nechuť k jídlu, neuróza, poruchy soustředění. To je jen malý výčet problémů, které trápí nejednoho člověka. Obzvlášť v dnešní hektické době se objevují psychosomatické potíže čím dál častěji a výrazněji. Na lidi jsou od mladého věku kladeny obrovské nároky, se kterými se občas organismus neumí vypořádat bez toho, aniž by se někde neobjevily potíže. Bachova květová terapie dokáže mnohé z nich výrazně ovlivnit, některé i úplně odstranit.

Bachova květová terapie
Bachova květová terapie

Bachovky jako první pomoc

Nutno říct, že Bachova květová terapie neslouží jako klinický lék - a věřit tak v její zázračné účinky by bylo poněkud přehnané. Skvěle se však osvědčila jako podpůrný prostředek konvenční léčby nebo jako prostředek k eliminování některých psychických potíží. Blahodární účinek osmatřiceti bylin, které před osmdesáti lety začal zkoumat a kombinovat jistý šikovný britský doktor mají široké spektrum využití a poměrně přesně dokážou cílit na jednotlivé neduhy.

Pro všechny věkové kategorie

Nespornou výhodou Bachových kapek je, že nemají věkové omezení. Můžete je využít jak u miminek bojujících s prvními zoubky, tak u starých lidí, které trápí třeba špatná paměť nebo zažívací potíže. Jejich síla je závislá na celkovém zdravotním stavu člověka, ovšem účinek je nesporný. Dobré výsledky dokonce dosahují podle veterinářů i u domácích mazlíčků. Podobně jako u léků, tak i u Bachovek je potřeba užívání nejlépe konzultovat s odborníkem, který poradí správnou esenci pro daný problém. Pokud se nakumuluje problémů víc, kapky je možné namíchat přímo na míru po osobní konzultaci.

Podpora mysli a psychického stavu

Doktor Eduard Bach, po kterém kapky nesou jméno, jistě ani netušil, jaký rozsah a dopad jeho objev bude mít. Dnes mají Bachovky miliony spokojených uživatelů po celém světě, protože dokážou harmonizovat lidskou mysl a duši a zároveň posilovat problematické oblasti. Jejich užívání je však nejlepší konzultovat s odborníky, kteří poradí, jak jejich účinky využít co nejlépe.

Bachovky pracují, podobně jako homeopatické přípravky, na principu biorezonance. Dokážou vyladit vnitřní prostředí člověka a správně usměrnit tok energie.