Benecko TOP restaurace vám poskytne vítané posilnění v době lyžování

05.10.2020

Lyžařská sezóna se nezadržitelně blíží, takže byste měli pomalu začít uvažovat o tom, na které sjezdovce chcete provětrat své zaprášené lyže. Mezi nejoblíbenější lokality patří Krkonoše, a zejména oblast mezi Jilemnicí a Vrchlabím. Benecko restaurace se nachází právě v této oblasti, takže vám během náročné lyžovačky poskytne vynikající teplé speciality.

Restaurace TOP Benecko
Restaurace TOP Benecko

Restaurace nedaleko sjezdovky

TOP restaurace Benecko se nachází v blízkosti hned dvou lyžařských vleků. Ani z jednoho to na oběd nebo na večeři nebudete mít příliš daleko. Benecko restaurace totiž těží z výhodné polohy uprostřed Štěpanické Lhoty. Na to, jak je tato vesnice malá, zde panuje velmi tvrdá konkurence v podobě několika hotelů a horských chalup. Moderní horská restaurace se ovšem řadí k těm nejlepším podnikům v oblasti.

Benecko je doslova rájem pro lyžaře

Vydali jste se do Krkonoš a nevíte, kam do restaurace na Benecku? Už nemusíte! Nedaleko od beneckého skiareálu dostanete za relativně málo peněz vynikající krkonošské kyselo připravené podle tradiční receptury. Tato oblast je tedy ideální nejenom v oblasti pohostinství, ale také pro lyžaře. Skiareál Benecko zahrnuje 10 lyžařských vleků, které jsou vhodné především pro méně zdatné a začínající lyžaře.

Proč navštívit restauraci Benecko?

Rezervace restaurace Benecko se plní rapidním tempem, což jenom dokazuje, jak je tato restaurace v Krkonoších oblíbená. Přeci jen se může pyšnit vynikajícími pokrmy a příjemnou atmosférou. Jídla jsou připravována pouze z čerstvých surovin, s nimiž dokážou talentovaní kuchaři doslova kouzlit. Vy veškerou kuchařskou magii můžete sledovat, protože restaurace na svatební hostinu Benecko má otevřenou kuchyň. Před svými hosty totiž nemusí nic skrývat.

Vydali jste se do Skiareálu Benecko na lyžovačku a hledáte kvalitní restauraci, kde ochutnáte krkonošské speciality? Právě tuto nabídku naleznete v TOP restauraci Benecko, která vás přivítá s otevřenou náručí.