Bezproblémový průběh rekonstrukce zajistí profesionální technický dozor

02.09.2017
Rekonstrukce domu
Rekonstrukce domu

Chystáte se na výstavbu domu či podobného objektu? Nebo vaše nemovitost potřebuje pouze rozsáhlou rekonstrukci? Pak se vám zcela určitě bude hodit technický dozor nebo stavební dozor, který zajistí, že půjde všechno bezproblémově. Stavební dozor nebo právě technický dozor je navíc v některých případech stanovených zákonem nezbytnou záležitostí. Už tedy na nic nečekejte a vyberte si takový, který vám zajistí kvalitní služby.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Potřebujete správného člověka pro stavební dozor nebo technický dozor? Pak se zcela jistě obraťte na internetové stránky stavbyadozory.cz, kde zajišťují celou škálu profesionálních služeb. Tyto služby představuje mimo jiné stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky bytu nebo domu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), poskytnutí odborého poradenství nebo třeba zajištění výkonu funkce koordinátora BOZP. Vůbec nezáleží na tom, zda vás čeká malá nebo větší stavba, dozor a jeho výběr byste rozhodně neměli podceňovat.

Technický dozor pro čerpání finančních prostředků

Zákon říká, v jakých případech je technický dozor nebo stavební dozor bezpodmínečně potřeba. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo výstavbu realizuje svépomoví. Stavební dozor pak společně se stavebníkem provádí kontrolu nad dodržováním všech předpisů. Technický dozor je pak klíčový tam, kde je využíváno financí z veřejných zdrojů. Opět jde nařízen stavebním zákonem. V daných případech tedy není možné toto zadedbat.

Co je to tedy vlastně technický dozor investora a co konkrétně má na starosti? Takovýto člověk spolupracuje s investorem a radí mu již v projektovací fázi. Klidně vám je tak schopen ušetřit i značnou část peněz. Pak rovněž dohlíží na samotnou realizaci stavby a upozorňuje na případné problémy. Na webu stavbyadozory.cz si můžete zajistit kvalitní dozor, který si vše podstatné vezme na starost, a sníží vám tak výdaje a ušetří čas.