Český designový nábytek

03.10.2019

Také máte plné zuby zastaralých omšelých sektorových souprav populárních v minulém století, nebo se vám nelíbí nábytek z Ikea? Nabízíme vám řešení, jež představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Tato firma prodává moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, pohovky a čalouněná křesla, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, lakovaný a masivní nábytek, nábytek do dětských pokojů a bytové doplňky. Akční slevy pak potěší každého zájemce o nábytek na míru.

Designový nábytek
Designový nábytek

Jedinečný nábytek s puncem české kvality

Veškerý sortiment dodali čeští výrobci, kteří společně s designéry vyrábějí originální kusy nábytku. Pro nově zařizovaný interiér se specifickými parametry si můžete objednat nábytek na míru. Židle a stoly se zhotovují z masivu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Kombinovatelný sedací nábytek

Originální i střízlivější typologie, rozsáhlá barevná škála, variabilita a kombinace, to vše obsahuje sedací nábytek od Polstrin Design. Rozlišíte-li jednotlivé díly souprav, přijdete na to, že je možné je zajímavě kombinovat a propojovat. Nevejde-li se vám vysněná sedací souprava do místnosti, vyrobíme vám nábytek na míru. Zvolte si jen materiál, a konkrétní kousek nábytku bude potažen podle vašeho přání.

Ložnicový nábytek na míru

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně zhotovujeme z dýhy, masivu i lamina. Postele jsou pak potaženy látkou, koženkou, nebo třeba kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je velmi moderní.