Čištění filtrů pevných částic: Pro filtr jako nový

19.05.2022

Díky moderní technologii lze vyčistit filtr pevných částic natolik, aby dosahoval kvality nového kusu. Stačí se tak obrátit na profesionály, kteří pro vás zajistí vše potřebné a doručí vyčištění filtr.

Čištění DPF filtrů

V této době lze provádět čištění bez mechanického narušení obalu DPF. Vyčistit lze všechny druhy DPF filtrů automobilů, kamionů, autobusů či třeba průmyslových strojů. Samozřejmostí je přitom vystavení protokolu o propustnosti DPF před i po čištění. Navíc získáte záruku na dva roky, či případně 100 000 kilometrů. Čištění DPF filtrů probíhá vysoce moderní a účinnou metodou pro ty nejlepší výsledky.

Čištění filtrů pevných částic

Čištění filtrů pevných částic probíhá na počkání, případně můžete svůj filtr nechat vyzvednout, či nechat doručit do servisu. Profesionálové pro vás mohou zajistit demontáž a montáž DPF filtru partnerským servisem. Pro čištění je používání hydrodynamické čištění, které je nejúčinnější metodou, a navíc nepoškozuje katalytický povlak kazety filtru. Můžete se tak spolehnout, že o váš filtr pevných částic bude skvěle postaráno, abyste se mohli brzy vrátit na silnici.

Čištění DPF

Díky zdokonalování metod čištění DPF už stroje nejsou pouhými DPF myčkami. Jde o pokročilé multifunkční zařízení, které nabízí řadu výhod. Hydrodynamické čištění je nejrozšířenější metodou, která dokáže obnovit výkon filtru až na původních 100 %. Při čištění je využívána hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalina je uváděna do pohybu vnějším tlakem, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru.

Stačí svěřit filtr pevných částic do rukou profesionálů, kteří se o něj skvěle postarají. Můžete se spolehnout, že bude opět ve špičkovém stavu a připraven do provozu.