Credit půjčka aneb kolik si jako OSVČ můžete půjčit?

14.10.2022

Na první pohled se může zdát, že období ekonomické krize není nejvhodnější dobou na rozjetí vlastního podnikání. Často však bývá pravdou opak, protože každá finanční krize přináší obrovskou příležitost, a to díky následnému růstu. V této době je bohužel velmi těžké shánět dostatek peněz, takže určité řešení může poskytovat rychlá nebankovní půjčka.

Maximální výše půjčky

Credit půjčka poskytovaná nebankovním subjektem finančního trhu je speciálně určená pro začínající podnikatele a živnostníky. Online půjčka ihned vám dovoluje požádat o úvěr ve výši 30 až 300 tisíc korun, což může být v začátcích podnikání hranice mezi úspěchem a neúspěchem. Právě zkraje výdělečné činnosti je třeba investovat správným směrem. Bankovní instituce se ovšem na začínající podnikatele nedívají zrovna dobře, a proto představuje nebankovní půjčka online lepší variantu.

Doba splatnosti

Rychlá online půjčka je specifická nejenom svou výší, ale také dobou splatnosti. Ta se standardně pohybuje v rozmezí 12 až 48 měsíců, v závislosti na konkrétních podmínkách. Obávat se nemusíte ani doložení schopnosti splácet, protože online nebankovní půjčka je zpracovávána na základě posouzení hrubého obratu. To je podstatný rozdíl od klasických bankovních úvěrů, u nichž je často rozhodujícím faktorem zisk.

Pozor na insolvenci

Nebankovní půjčka pro podnikatele není na druhou stranu příliš vstřícná k insolvenci, tedy neschopnosti dlužníka splácet. Dobře si tedy rozmyslete, zda budete tento úvěr schopni splatit v řádné době splatnosti. Odměnou za podstoupení takového rizika jsou vám ovšem snadno získatelné peníze, které jsou prostřednictvím rychlé nebankovní půjčky na vašem účtu během několika minut od schválení úvěru.

Rychlá online půjčka je skvělým produktem k překlenutí začátku podnikání. Máte-li pocit, že má váš podnikatelský plán velký potenciál, neváhejte se obrátit na příslušného finančního poradce.