Dámský striptýz nesmí chybět na žádné pořádné zábavě

01.09.2020

Striptýz jako takový není žádná sprostá věc, i když se to možná na první pohled takto jeví. Jedná se o profesionální, předem promyšlené vystoupení, které je takovou malou kulturní akcí - a rozhodně by neměl chybět na žádné pořádné zábavě. Zvlášť dámský striptýz bývá velmi oblíbený na narozeninách nebo při loučení se svobodou.

Dámský striptýz

Pokud chcete zažít opravdu divokou jízdu, vyhledejte profesionály. Jen tak máte jistotu opravdu skvělého zážitku. Dívky, které dámský striptýz předvádějí, jsou zkušené, agenturou prověřené a máte tak jistotu, že jejich vystoupení bude skutečně na úrovni. Vystoupení trvá zhruba 8-10 minut a rozproudí nejen mužské, ale i ženské publikum. Striptérky mají na výběr z mnoha kostýmů, a tak se před vámi může z ničeho nic objevit sexy sestřička, hříšná policistka nebo nevinná školačka.

Párový striptýz Praha

Nemusíte se však spokojit na vaší chystané akci pouze s dámským striptýzem. Existují agentury, které mají ve své nabídce například i duo striptýz, kde se jedná o představení muže a ženy dohromady, nebo lesbi show. Takových agentur není mnoho, ale pokud zadáte do vyhledávače například striptýz Praha, jistě najdete přesně to, co hledáte. Tato speciální představení trvají taktéž zhruba 8-10 minut, jen si za ně malinko připlatíte. Tato investice se však vyplatí.

Pánský striptýz

V kurzu také bývá pánský striptýz, který se nehodí pouze na dívčí rozlučku se svobodou, ale objednat si ho můžete na oslavy jakéhokoliv druhu. Která žena by netoužila vidět svalnaté paže a vyrýsované břicho? Striptéra na akci nemusíte zprvu ani poznat. Může se objevit jako nenápadný manager, který to z čista jasna rozjede a upoutá pozornost všech v místnosti, nebo začne představení hned, jako hasič či jiný sexy chlápek.

Jakýkoliv striptýz patří na dobrou zábavu a všichni si tuto událost budou pamatovat hodně dlouhou dobu.