Darujte si na Vánoce lepší vzhled! Je to jednoduché

03.12.2020

Přemýšlíte, jaké předsevzetí si dáte do nového roku? Mnoho z nás, žen, si přeje, aby s novém roce zlepšila svůj vzhled, s čímž samozřejmě souvisí i hubnutí. Jenže komu se chce držet drastické diety, které ani nejsou zdravé? Máme pro vás lepší nápad, a tím je neinvazivní liposukce či profesionální lymfodrenáž. Tyto dvě metody jsou naprosto bezbolestné a velice rychle vás přiblíží ke své vysněné postavě.

Profesionální lymfodrenáž
Profesionální lymfodrenáž

Nechtěný tuk v těle

Navzdory širokému použití slova "tuk" k popisu veškerého tělesného tuku existuje ve vašem těle několik různých druhů tuku. Některé druhy tuků mohou mít negativní vliv na vaše zdraví a přispívat k onemocnění. Jiné jsou prospěšné a nezbytné pro vaše zdraví.

Hlavními typy tuku v našem těle je podkožní nebo viscerální tuk. Každý typ tuku plní jinou roli. Některé podporují zdravý metabolismus a hladinu hormonů, jiné přispívají k život ohrožujícím chorobám, včetně:

  • cukrovky typu 2,
  • srdeční choroby,
  • vysokého krevního tlaku,
  • rakoviny.

Neinvazivní liposukce jako bezbolestné řešení

Při pojmu "liposukce" se mnoho z nás může zděsit, ale nebojte se, v tomto případě vás nečeká žádná narkóza ani řezání. Neinvazivní liposukce je naprosto bezpečná a bezbolestná forma rozkládání tukových buněk, které jednoduše odumřou a vstřebají se. Můžete využít jednoho sezení, nebo více, podle toho, kolika centimetrů se chcete zbavit a jaké množství podkožního (viscerálního) tuku máte ve svém těle uloženo. To je totiž ten špatný tuk, kterého je třeba se zbavit.

Profesionální lymfodrenáž jako pokračování

Abyste hubla jednoduše a rychle, potřebujete mít plně nastartovaný metabolismus. K tomu vám pomůže profesionální lymfodrenáž, která vám rozpumpuje lymfu, a vy tak budete lépe spalovat tuky. Pro plný efekt jsou doporučeno minimálně 3 sezení ve speciálním lymfodrenážním vaku, které vám pevně obepne nohy a bude střídavě vytvářet tlak.

Buďte do nového roku krásná a štíhlá.