Detoxikace těla podle MUDr. Jonáše: Metoda, která zlepší kvalitu vašeho života

27.01.2023

Máte pocit, že jste vystaveni ohromnému množství stresu, jste neustále unavení, bolí vás hlava a cítíte se celkově nespokojeni? Možná, že tyto fyzické i psychické obtíže dokáže vyřešit detoxikace těla podle MUDr. Jonáše. V čem spočívá a z jakých poznatků vychází?

Detoxikace těla podle MUDr. Jonáše

Podle lékaře Josefa Jonáše, který se celý život pohybuje v oblasti celostní medicíny, jsou příčinou celé řady onemocnění toxiny, které se nám usazují v těle. Kde se berou? Příčinou jejich vzniku může být způsob života. Příliš stresu, potlačované emoce, špatná životospráva a další. To je jen několik příkladů toho, jak se do vašeho těla mohou dostat toxiny, jejichž přítomnost se může začít projevovat také fyzickými projevy. Řešením je detoxikace těla podle MUDr. Jonáše, jež vychází z tradiční čínské medicíny a z epigenetiky.

Nejprve se odhalí stav vašeho těla, následně proběhne detoxikace

Toxiny, jež se do vašeho těla dostanou, jsou jedovaté látky a mají destruktivní vliv na lidské buňky a negativně ovlivňují jejich funkci. Aby byla detoxikace těla úspěšná, musí se nejprve přijít na to, co ve vašem těle chybí nebo čeho máte naopak nedostatek. Díky metodě EAV se odhalí přítomnost toxinů, ale také se přijde na to, zda vám nechybí nějaké minerály, vitaminy a stopové prvky.

Detoxikace podle Jonáše očistí vaše tělo od toxinů

Jakmile započne detoxikace podle Jonáše, která spočívá hlavně v užívání doplňků stravy a dodržování pitného režimu, mohou se objevit i takzvané detoxikační příznaky. Ty mohou zahrnovat smrkání, svědění kůže, kýchání i pálení při močení. Výskyt těchto příznaků potvrzuje to, že vaše tělo prochází očistou. Příznaky do několika dní zpravidla samy odezní.

Zbavte své tělo jedovatých toxinů, které snižuji kvalitu vašeho života a začněte žít zdravě a v souladu s tím, co vaše tělo skutečně potřebuje.