Dětská rostoucí židle se u nás doma rozhodně uživí

21.08.2021

Dětská rostoucí židle se v naší velmi početné domácnosti poměrně dobře uživí. Máme totiž celkem tři malé děti, mezi kterými je poměrně malý věkový rozdíl. Díky tomu u nás doma často nedochází k dědění věcí, ale naopak k nákupům věcí zcela nových. Nejinak tomu bylo ani u této dětské rostoucí židličky, kterou jsem musela pořídit rovnou třikrát. V žádném případu ovšem své koupě rozhodně nelituji, jelikož je židlička velmi funkční a zároveň roste společně s dětmi, což je fascinující.

Dětská rostoucí židlička je doslova k nezaplacení

Dětská rostoucí židlička je v naší domácnosti doslova k nezaplacení. Rozhodně si bez ní neumím svou domácnost vůbec představit. Každý ze tří synů má svou, a dokonce jí má každý z nich i pojmenovanou. Nechala jsem totiž na každou židličku vygravírovat nejen obrázek, ale také jméno jejího majitele. Kluci tak vždy velmi dobře vědí, která židle je čí. Židličky nám dělají společnost především v jídelně, kde všichni společně holdujeme snídaním, obědům a také večeřím. Na každou židličku jsem mimo jiné pořídila také velmi praktický molitanový podsedák, který neuvěřitelně zvyšuje komfort sezení na židli. Mimo jiné podsedák změkčí dosed natolik, že ani po jídle se dětem nechce ze židle ven.

Doma máme i učící věže Montessori a další příslušenství, které si nemohu vynachválit

Dětská rostoucí židle není jediným velmi speciálním doplněk v naší domácnosti. Nedávno jsem totiž neodolala ani učící Montessori věži, která je fenomenální. Díky ní se mnou mohou mí malí pomocníci také vařit, jelikož si po ní vyšplhají přesně do takové výšky, kterou potřebují k tomu, aby mi mohli koukat pod ruce právě v kuchyni. Mimo jiné jsou díky ní stále v centru veškerého dění a rozvíjejí tak velmi nenásilnou formou svou kreativitu i motorické schopnosti a také soustředění. Jsem nesmírně ráda, že žijeme v tak pokročilé době, která nám nabízí tolik neuvěřitelných možností, o kterých se nám jako dětem mohlo pouze zdát.