Dětské župany v pozoru, sezóna začala!

09.07.2020

Léto je tady a s ním i plný provoz všech koupališť, aquaparků či přírodních biotopů. Malí plavci nezahálejí a veškeré vodní atrakce vytěžují na sto procent. Rodiče mají oči jako ostříži a sledují své potomky na každém kroku v naději, že vše ve zdraví přežijí. Dětské župany, přezůvky, plavky a bezpočet hraček, to je povinná výbava každého rodiče užívajícího si léta se svými dětmi.

Dětský župan
Dětský župan

Když kvalita vítězí

Není nad to být připraven na chvíli, kdy malý vodníci s modrou pusou tvrdící, že jim není zima konečně svolí a opustí bazén. V tom momentě nastupují rodiče v jedné ruce nesoucí dětské župany, ve druhé obutí. V obou případech je vhodné mít k dispozici kvalitní kousky, které spolehlivě odvedou vodu a zahřejí a zamezí uklouznutí. Ne vždy se totiž, stejně jako v případě osušek, pořídit opravdu kvalitní kousek, který jen nepřenáší vodu z jednoho místa na druhé.

Vybíráte dárek? Ptejte se na preference

Darovat sté puzzle, které nikdo nestaví není zrovna vychytání optimálního dárku. Pokud vás čeká oslava a sháníte dárek, který opravdu potěší, zeptejte se rodičů. Kočárky pro panenky, autodráhy, robotické hračky, či nové moderní pistole jsou sice dlouhodobě dárkovými šlágry, ovšem dnes jim výrazně konkurují nejrůznější méně známe záležitosti, jako třeba sliz nebo magnetické stavebnice. Jejich výhodou je, že se dají dokupovat a modifikovat, takže pokud již malý oslavenec vlastní základní sadu, pořízením doplňků ho zcela jistě potěšíte a ani vás to finančně nezruinuje.

Kvalita pro nejmenší

Pokud si nevíte rady s dárkem k narození miminka, vsaďte na univerzální dárek, kterým nic nezkazíte. Mrkněte třeba na krajkové zavinovačky, doplňky do dětské postýlky nebo třeba na pěkné fotoalbum, kterým potěšíte sice zejména rodiče, ale ve finále bude tenhle dárek jedním z nejvzácnějších i pro samotné dítko.

Při výběru dárku se řiďte především pohlavím dítěte, poradit se ovšem můžete i s novopečenými rodiči.