Dřevostavby na klíč: Trend posledních let, jehož výhody si zamilujete

29.03.2022

Dřevostavby na klíč v této době představují jednu z nejlepších možností, pokud toužíte po krásném novém domově. Jednat se přitom nemusí pouze o rodinné domy, ale klidně i chaty a zahradní domky. U dřevostavby se nemusíte trápit opravami, jednoduše se nastěhujete do perfektního domu.

Dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč představují způsob, jak si můžete splnit svůj sen o krásném bydlení. V nabídce najdete rozmanité možnosti, různé domy, ze kterých můžete vybírat. Každý projekt lze přitom individuálně přizpůsobit, aby byl přesně podle vašich představ. Během relativně krátké doby je tak připravena stavba, ke které dostanete klíče a můžete se nastěhovat. Aniž byste řešili stavební proces, papírování a podobně.

Thermowood

Technologie thermowood má pro dřevostavby velký význam. Jedná se o speciálně tepelně upravené dřevo z Kanady. K této úpravě se hodí téměř veškeré dřeviny. Vylepšují se vlastnosti dřeva, a to se tak blíží exotickým dřevinám. Tepelnou úpravou dřeva při vysoké teplotě je odstraněna pryskyřice. Je tak vyloučen výskyt ronění či vytékání z naplněných smolníků. Zlepšují se také rozměrová a tvarová stálost, tvrdost materiálu a tepelná odolnost dřeva. Krom toho je snížena absorpce vlhkosti a tepelná vodivost.

Zahradní domky ze dřeva

Zahradní domky ze dřeva jsou zajímavou alternativou, pokud nehledáte rodinný dům. Jedná se o praktickou stavbu. V zahradním domku si můžete připravit příjemné místo pro odpočinek, či ho případně využít jako skladovací prostor pro zahradní náčiní, dětské hračky a podobně. Vybírat můžete případně také z chat a podobných staveb. Záleží tak pouze na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.

Dřevostavby na klíč jsou praktickým řešením, díky kterému si už nemusíte dělat žádné starosti. Jednoduše dostanete klíče k domu, do kterého se můžete rovnou nastěhovat.