Elektrokola a elektroskútry

14.10.2017

Hledáte-li elektrokola do města, nebo kopcovitého terénu, nestrachujte se obrátit se na obchod orientující se na elektrokola a elektroskútry. Zaujatí cyklisté, kteří jsou nadšeni z motorizovaného kola nebo z městského ježdění bez kolon, budou určitě ohromeni pestrým sortimentem, velkým výkonem a přijatelnou cenou. Naši zkušení mechanici dělají servis na různá elektrokola, elektroskútry a elektrotříkolky.

Elektrokolo
Elektrokolo

Pořiďte si výhodná elektrokola a bezpečné elektroskútry

Pokud si vyberete elektrokola od nás, překvapí vás nízká cena, docela malá hmotnost, typy kol vyrobené pro ženy a muže, a zejména ekologicky velice šetrný provoz. Nabízíme vám městská elektrokola, dále také elektrokola trekkingová, spolehlivá horská elektrokola, ideální skládací elektrokola, nebo i elektrokola kondiční. Majitelé menších bytů nebo studenti na žijící na stísněných kolejích budou ohromeni kvalitami skládacího elektrokola.

Adrenalinové elektrokoloběžky do náročného, kopcovitého terénu i do rušného silničního provozu

Cenově výhodné elektrokoloběžky kladně ohodnotí ti přerostlí kluci a dívky, již by si tuze přáli vrátit se do mladých časů. Mají homologaci pro využívání na českých pozemních komunikacích. Ovšem doporučujeme rovněž terénní elektrokoloběžky vybavené odpruženou vidlicí pro adrenalinové jezdce, kteří se těší na jízdu v kopcovité krajině.

Poskytujeme spolehlivé elektrotříkolky jako stabilní vozítko na nákupy pro hůře pohyblivé občany

Námi prodávané elektrotříkolky jsou bezpečnější verzí elektrokola, či elektroskútru. Vystavené elektrotříkolky mají přidané zadní kolo a jejich výsledná rovnováha vyhovuje především starší populaci, pro niž není při jízdě významná průměrná rychlost, avšak i bezpečí. Proto jsou také ideální nákupní vozítko díky prostoru mezi koly vzadu, kam si všichni, nejen senioři, mohou pohodlně dát své nákupy.