Elektronická docházka – pro snadnější administrativu

16.08.2022

Každodenní zapisování docházky je složité, vyzkoušejte raději elektronickou docházku. Systém je spolehlivý a nabízí řadu výhod. Nejen pro evidenci docházky, aplikace celkově zjednoduší administrativu.

Aplikace pro školky

MáŠkolka je aplikace pro školky, která je vyvíjena přímo s učiteli a řediteli mateřských škol. Můžete se tak spolehnout, že přesně ví, jak zjednodušit a usnadnit vaši práci díky dlouhodobým a praktickým zkušenostem s vedením školek. Jednou z funkcí je právě elektronická docházka. Zajistí přehled o počtu dětí na daný den, umožňuje automatický výpočet školného a stravného podle plánu docházky a podle reality. Podklady pro platbu navíc doručí rodičům rovnou do jejich profilu.

Správa mateřské školy

Elektronická docházka hlídá porušení pravidel jako jsou počty dětí vs. počty pečovatelek a podobně. Aplikace nabízí také exporty dat pro MŠMT - matrika, informace o zdravotních potřebách dítěte, pokladna a další. To vše systém připraví přesně tak, jak to potřebujete. Bez starostí s výkaznictvím. S informačním systémem budete mít všechna data na jednom místě. Ovládání je přitom snadné a nevyžaduje speciální školení. Správa mateřské školy je s pomocí aplikace mnohem jednodušší.

Informační systém pro mateřské školy

Informační systém pro mateřské školy vám usnadní každodenní úkony, ovšem i složitější administrativu. Navíc si ho jistě zamilují i rodiče. Umožňuje totiž online omlouvání dětí a plánování docházky. Rodiče získají veškeré informace z nástěnky elektronicky, včetně fotogalerií a informací o aktivitách dětí. Aplikace spojuje všechny komunikační kanály na jedno místo, spojuje tak školku a rodiče.

S pomocí informačního systému si ušetříte spoustu času a starostí. Jde o praktickou aplikaci, která vám pomůže s administrativou.