Etiketovací kleště: Pro jednoduché označení zboží

31.03.2022

Etiketovací kleště jsou významným zařízením, které vám značně může usnadnit práci například na prodejně potravin či ve skladu. S jejich pomocí snadno zvládnete označit jednotlivé produkty a zboží tak, abyste měli skvělý přehled.

Praktické kleště

Etiketovací kleště jsou prvkem, bez kterého se lze jen stěží obejít. Jedná se o jednoduchý nástroj, s jehož pomocí zvládnete snadno označit zboží cenou nebo kódem dle aktuálních potřeb. V nabídce kleští najdete modely jednořádkové až třířádkové s alfanumerickými i numerickými znaky. Počet znaků si přitom můžete sami vybrat, jejich maximální počet je u jednotlivých modelů různý. Jakmile navolíte cenu či kód, stačí jen jednoduše zmáčknout tlačítko a hotová etiketa se objeví na spodní straně kleští. Stačí už jen ji nalepit.

Etikety

Kromě kleští se neobejdete také bez samolepících etiket. Ty umožňují snadné použití kleští, jelikož jsou smotány do praktického kotoučku, ze kterého se pak automaticky tvoří jednotlivé cenovky. V nabídce přitom najdete rozmanité barvy - od obyčejné bílé či žluté až po výrazné barvy pro případ, že chcete upoutat pozornost na první pohled. V nabídce najdete i další potřebné produkty, například pokladní pásky.

Správný výběr

Jestliže uznáte, že potřebujete kleště, pak je třeba vybírat je dle daných parametrů. Vždy byste měli zvážit, kolik řádků by kleště měly mít. Jednořádkové kleště jsou skvělou volbou, pokud hledáte jednoduché řešení pro označení zboží pouze cenou, kódem, nebo datem. Pokud chcete informace kombinovat, pak volte více řádků. Zvažte také, zda je nutné, aby kleště tiskly i písmena či desetinnou čárku. Některé kleště desetinnou čárku zobrazují vždy, u jiných modelů však lze nastavit desetinnou čárku jako samostatný symbol, který nemusíte použít vždy.

Kleště jsou praktickým pomocníkem, který vám může značně usnadnit práci, kterou tak zvládnete za mnohem kratší čas.