Feromony pro muže - tajná zbraň přitažlivosti

04.08.2020

Už jste nějakou dobu sám a říkáte si, jak je to možné, že nemůžete okouzlit žádnou ženu? Pokud jste nesmělí, pomozte si jednoduchým přírodním kouzlem, které se nazývá feromony pro muže. Jak fungují?

Feromony u zvířat a u lidí

Ve zvířecím světě působí feromony na jedince stejného druhu. Řídí jejich sociální chování a sexualitu tím, že vzbuzují přitažlivost. Díky vylučovaným feromonům se stejné druhy páří a udržují svůj rod. U lidí vylučování feromonů není tak jednoduché, proto pokud chcete zapůsobit na ženy ve vašem okolí, je třeba si pořídit feromony pro muže. Jedná se o parfém, do něhož jsou feromony doplněny, jelikož samy o sobě nemají žádnou vůni. Existují také feromony pro ženy.

První dojem

Feromonové parfémy pro muže i pro ženy tedy slibují větší atraktivitu pro osobu opačného pohlaví. Je totiž dokázáno, že nejvíce zaujme první pohled - a také to, jak nám ten daný člověk na první setkání voní. Pokud se vryjete někomu do paměti tím, že jste ho na první pohled přitahovali, hned pro něj budete více okouzlující i do budoucna, i když žádné feromony mít na sobě ve formě parfému nebudete. Vůni tedy vybírejte nejenom podle vašeho vkusu, ale také podle toho, jak bude působit na vaše okolí.

Feromony bez vůně

Pokud se bojíte, že byste se při objednávání netrefili do té správné vůně, řešení je jednoduché. Můžete zakoupit i samostatné feromony bez parfemace, které můžete používat se svým parfémem, co máte doma. Nebo si je díky svému praktickému balení v roll-onu vezměte klidně do kapsy, a když bude příležitost, jednoduše je na kůži nanesete jako svou tajnou zbraň. Tato přírodní afrodiziaka vás nenechají promarnit žádnou šanci, pokud chcete zapůsobit na jakoukoli ženu.

Teď už budete ženy od sebe možná i odhánět!