Feromony pro muže vám dodají nejenom na přitažlivosti. Proč byste si je měli pořídit?

10.01.2021

Chcete se cítit obletovaný a žádaný, prostě chlap? Není nic jednoduššího než vyzkoušet parfém se feromony pro muže, který nanesete na ta nejhodnější místa na těle, jako je krk či zápěstí. Poté se stačí vydat do společnosti a jen si užívat lascivních pohledů žen, pro které budete najednou atraktivnější.

Feromony pro muže
Feromony pro muže

Vznik feromonů

Feromonové vůně vznikly tak nějak náhodou. Profesor anatomie, David Berliner, si všiml, že se při svých bádáních cítí spokojeněji, a hlavně sebejistěji, když má otevřenou dózu s určitým extraktem. Tento "test" vyzkoušel na svých kolezích, aniž by jim cokoliv řekl - a nemýlil se. Tak se odstartovalo zkoumání účinků feromonů na lidský mozek. Nicméně feromony samy o sobě jsou bez zápachu, proto musí být přidány do parfémů. Vznikly tak nejenom feromony pro muže, ale i feromony pro ženy.

Přirozené feromony

Feromony vylučuje každý člověk přirozeně ze svých žláz. Jsou obsaženy v tělních tekutinách, jako jsou pot, moč či sliny. Jak se říká, druhý protějšek nám prostě musí "vonět" - a za to právě mohou feromony. Nicméně přídavek feromonů v parfému je umocňuje, což má vliv také na sexuální aktivitu. Podněcují totiž naše fantazie a vášeň. Takže pokud chcete třeba překvapit svou partnerku, nastříkejte se večer feromony pro muže a sledujte ten rozdíl.

Výhody feromonů

Nejenom, že se zvýší vaše sexuální přitažlivost, ale ruku v ruce s tímto faktem vám také naroste sebevědomí. Budete tak nejenom vypadat, ale také se cítit spokojenější, přitažlivější, a hlavně mužnější. Po nanesení feromonů na kůži účinkují několik hodin - takže je můžete nosit klidně i každý den do práce. Je jen na vás, kde a kdy chcete zaujmout své okolí.

Feromony vám dodají nálepku hřebce - a přitom je to tak jednoduché.