Fotokaravan na naší svatbě sklidil nevídaný úspěch

01.09.2022

Fotokaravan na naší svatbě sklidil skutečně nevídaný úspěch. Zábava v něm byla opravdu neuvěřitelná a fotografie, které se tu v tento den zrodili byli opravdu ohromující a vtipné. Rekvizity dopomohly atmosféru svatebního dne skvěle doladit a o zábavu bylo tím pádem postaráno. Každý z hostů se chtěl fotit ve fotokaravanu minimálně dvakrát, a tak měl tento pojízdný fotokoutek opravdu, co dělat. Byla jsem ráda, že měl manžel takto dobrý nápad a fotokaravan na naši svatbu objednal. Kromě jiného je to ideální fotokoutek na firemní večírek, svatbu i maturitní ples.

Fotokoutek na svatbu se hodil

Fotokoutek na svatbu se skutečně hodil. Bylo vzrušující vidět hosty, kteří se baví, a to nejen nad snímky, které ve fotokoutku vznikly, ale také nad tím, jak vtipně si ze sebe dokážou střílet, a to nejen ti mladší, ale také ty starší. Má maminka se dokonce odvázala natolik, že má doma zarámované fotografie z fotokoutku, které by asi nikdy předtím dobrovolně nenafotila. Je skvělé, že si ze sebe dokáže udělat srandu i v pokročilém věku. Fotografie s kovbojem alias mým tatínkem, je opravdu k nezaplacení. Jelikož byla ve fotokoutku taková legrace, bude ho mít na své svatbě také má sestra, která veselku chystá na příští rok. I ona byla z tohoto originálního nápadu nadšená.

Fotobudka na svatbu byla TOP

Fotobudka na svatbu byla TOP. Dá se ovšem využít v podstatě na tisíc způsobů. Je možné, aby se z něj stala fotobudka na firemní večírek i dokonalý koutek na maturitní ples. Ve formě fotokaravanu zazářil nejen na naší svatbě, ale také na oslavě narozenin mé neteře, která slavil své třicátiny. Opět zde vznikla celá řada snímků, z nichž některé z nich nelze ani nikde veřejně publikovat. Jednoduše čím více byly hosté společensky unavení, tím roztodivnější fotografie vznikaly. Ani v tomto případě nebyla nouze o zábavu a nespočet legračních momentů, které k těmto typům oslav neodmyslitelně patří.