Internet Ostrava aneb kde k internetu získáte i televizi?

23.10.2022

Řada poskytovatelů internetového připojení se v posledních několika letech zaměřuje na oblast nadstandardních služeb. Konkurenční boj je v této oblasti neuvěřitelně tuhý, takže se poskytovatelé snaží své klienty nalákat například na výhodnější cenové tarify nebo stabilnější připojení. Někteří však k internetu poskytují i vlastní internetové televize, které jsou dnes velmi oblíbené.

Od koho internet objednat?

Internet Ostrava byste měli odebírat od specializované společnosti, která se v této oblasti trhu pohybuje již mnoho let. Věrohodnosti poskytovatele nahrává působnost v dalších velkých městech České republiky, a kromě toho i příznivá cenová politika. Nejlevnější balíček internetového připojení totiž získáte již za 299 Kč měsíčně. K němu máte navíc možnost za 1 Kč zakoupit internetovou televizi.

Jak funguje internetová televize?

Internetovou televizi dostupnou například v rámci připojení internet Liberec můžete sledovat nejenom na chytrých televizích, ale také na svých mobilních zařízeních. Jednoduše si stáhnete příslušnou aplikaci, zadáte přihlašovací údaje a bez jakýchkoliv omezení budete sledovat více než 60 různých programů. Mezi nimi naleznete jak sportovní, tak filmové či dětské programy.

Kolik internetová televize stojí?

Internet Brno vám umožňuje internetovou televizi sledovat již za 1Kč měsíčně, nicméně malou nevýhodou je možnost sledovat pořady pouze na jednom zařízení. Pokud byste chtěli internetovou televizi sledovat na více zařízeních, musíte si objednat vyšší tarif. Ten je u specializované společnosti dostupný za 169 Kč měsíčně a díky němu je možné sledovat oblíbené programy hned na 4 zařízeních najednou.

Máte-li internet od renomované společnosti, využijte výhodných balíčků k pořízení internetové televize. Chytré funkce a 65 programů za malou investici rozhodně stojí.