Jak a kam investovat: Praktický přehled s aktuálními tipy

21.07.2022

Pokud s investováním teprve začínáte, nebo si chcete rozšířit znalosti v této oblasti, budou se vám hodit praktické nástroje. Jedním z nich je hlídač. Ten pro vás zpracuje všechny aktuální informace, vždy tak budete mít přehled, do čeho se vyplatí investovat.

Jak a kam investovat

Ještě, než se podíváme na to, jak a kam investovat, je důležité seznámit se s jedním z nejjednodušších a nejefektivnějších způsobů investování. Jde o takzvané DCA (dollar-cost-averaging). Klíčové je investovat pravidelně. V dlouhodobém horizontu totiž průměrujete nákupní cenu. Nemusí vás tak zajímat výkyvy a pády trhu. Stačí jen vybrat vhodné tituly, ať už jde o ETF, kryptoměny či akcie a pravidelně investovat.

Do čeho investovat v roce 2022

Pokud vás zajímá, do čeho investovat v roce 2022, využijte praktický hlídač. Ten vám poskytne týdně aktualizované investiční akciové skóre - statisticky vyjádřenou vhodnost k nákupu instrumentu. Můžete si tak snadno pravidelně vybrat ty nejlepší akcie. Data jsou seřazena dle priorit přehledně v jedné tabulce. To vše na základě statistiky, fundamentálních dat a odborných ohodnocení z kvalitních zdrojů. Vždy tak budete vědět, do čeho je dobré investovat.

Jak nejlépe investovat milion

Základní hlídač vám poradí, co je nejlepší aktuálně nakupovat. Ovšem nabízí se i další varianta, kterou je pokročilý hlídač investic. Kromě již zmiňovaných služeb vám navíc zašle notifikace trendů a výprodejů. Nejenže tak budete vědět co koupit, ale hlavně také kdy to koupit, či třeba prodat, nebo počkat. Budete mít k dispozici pokročilá data, která vám jednoduše řeknou, jaký postup se aktuálně vyplatí. Tento nástroj vám poradí, jak nejlépe investovat milion, ovšem klidně i jiné částky dle vašich možností.

S pomocí hlídače budete mít vždy perfektní přehled. Pak už záleží pouze na vás, kolik a do čeho se rozhodnete investovat.