Jak opotřebované koupelně navrátit ztracený lesk

02.01.2018

Pověstné umakartové jádro naštěstí již dávno není středobodem tuzemských koupelen. Ale většina koupelen může pozvolna chátrat, a spousta z nich by tak měla dostat moderní kabát. Nemusí jít přitom o kompletní rekonstrukci. Výměna jednoho nebo dvou dílů v koupelně je mnohokrát dostačující. Nahrazují se například koupelnová zrcadla, letité vodovodní baterie a prastarou sanitární keramiku.

Koupelna
Koupelna

Novodobá sanitární keramika svítí novotou

Hlavní součásti koupelny tvoří vana a umyvadlo. Zákazníci si také oblíbili stále rozšířenější bidety a klozety. Opotřebovaná sanitární keramika nevypadá tak hrozně jako jiné zašlé koupelnové díly, avšak i umyvadla by si zasloužila někdy vyměnit. Chcete-li mít trendy koupelnu, nadčasová sanitární keramika a další komponenty by měly být součástí vaší koupelny.

Pořiďte si moderní koupelnová zrcadla

Investice do pořízení zrcadla nešplhají do astronomických rozměrů. Vycíděná koupelnová zrcadla jsou důležitou součástí každé koupelny. Pěkné zrcadlo umí zlepšit celý den, nebo jej alespoň nezamračí. Když hledíme ráno do omšelého, zastaralého, ba dokonce naprasklého zrcadla, s náladou pod psa to nic neudělá bez ohledu na to, co v zrcadle vidíme.

Vyberte si vodovodní baterie

Co se týká sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při vybírání vodovodní baterie si tak zvládnete vybrat takovou, jaká se vám zalíbí a navíc se bude do vaší koupelny hodit. Neopomínejte fakt, že vyměněná vodovodní baterie dokáže skvěle vyzdvihnout umyvadlo či vanu zářící novotou, ale umí se podepsat pod konečný negativní efekt.

Kde se dají levně a snadno koupit díly do koupelny?

Koupelnové vybavení dnes nakoupíte také přes internet. Nad tím jste nepřemýšleli? Podívejte se na stránky e-shopu a přesvědčte se sami. Ucelený systém členění internetových stránek a nabízeného zboží zajišťuje, že jednoduše narazíte právě na to, co sháníte.