Jednobarevné látky - 100% bavlna se hodí pro každou domácnost. 3 tipy, kde je můžete použít

25.07.2020

V současném bytovém designu vládnou jednobarevné látky. 100% bavlna je jasnou volbou pro moderní interiéry i vintage nebo hygge styl. Máme pro vás 3 tipy, kde látky skvěle využijete. Proč je bavlna stále nejlepší?

Jednobarevné látky - 100% bavlna
Jednobarevné látky - 100% bavlna

Bavlna je nadčasová!

I když už bylo během let vynalezeno mnoho látek s různými vlastnostmi, co se týče domovního textilu, bavlna nemá konkurenci. Její jedinečná údržba a vlastnosti ocení každý, kdo si přeje mít svůj domov zabydlený. V současné době se upouští od vzorů a moderním interiérům vládnou jednobarevné látky. 100% bavlna je nejkvalitnější materiál pro všechny bytové textilie. Co se dá z bavlny ušít?

Dokonalé prostírání

Těžko si představit, že byste si u sváteční tabule otírali ústa papírovými ubrousky. Sváteční bavlněné prostírání je nadčasová klasika, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Navíc se skvěle udržuje - stačí na jeden den ponořit do namáčecího prostředku, který rozpustí nečistoty, vyperete - a máte opět krásu na vašem stole!

Polštářky hrají prim

Kouzlo domova je opět zde! Polštářky hrají hlavní roli především v hygge stylu, který nám opět dokazuje, že doma může být útulno a příjemně. Upouští se od strohých linií, začínají se prosazovat přírodní materiály. Už se těšíte, až bude i ve vaší kuchyni nebo obývacím pokoji dostatek překrásných polštářků? Jednobarevné kousky se mnohem lépe slaďují s ostatními prvky interiéru.

Závěsy pro krásu i teplo domova

Strohost a šeď je na ústupu. Váš domov bude rozhodně kouzelnější, když si necháte ušít jednobarevné bavlněné závěsy. Dekorace? Nebo praktický pomocník? To už záleží na vaší fantazii. Rozhodně se ale domů začnete opět více těšit!

Dnešní trendy v bydlení mají jasnou rétoriku - opět se dostává do popředí kouzlo domova. Jak si jej vyladíte vy?