Každodenní hlídání cen konkurence

14.03.2020

Chcete se stát špičkou ve svém oboru? Nevíte, jak správně stanovit ceny? Rádi byste předehnali konkurenci, která má již stabilní a zajeté postavení? Ve všech těchto otázkách vám může pomoci hlídání cen konkurence. Přinese vám podrobné statistiky, z nichž se dozvíte, za kolik konkurenční podniky prodávají zboží a vy tak budete vědět, jakou cestou za úspěchem se vydat.

Hlídání cen konkurence
Hlídání cen konkurence

Pokud byste měli ceny konkurence sledovat sami, tak na to budete potřebovat speciálního pracovníka, který pro vás takový průzkum bude rutinně provádět. Takové opatření je však velmi nákladné. Společnost Karsa technologies přináší zajímavé zjednodušení v podobně vlastního nástroje pro hlídání cen konkurence. Tento nástroj je ověřen několika stabilními společnostmi nejen na českém trhu, ale také v zahraničí, které jsou i díky němu stále úspěšnější. Je oblíbený mezi firmami po celé Evropské unii a také v Rusku.

V Čechách Karsa monitor využívají například společnosti jako Alza.cz nebo el nino parfum. Právě ty jsou skvělou referencí a přesvědčí vás, že takové hlídání cen konkurence rozhodně funguje. Každý den můžete sledovat statistiky a podle nich upravovat své ceny. S Karsa monitorem si budete jisti, že nabízíte konkurenceschopné ceny a že vaše produkty nejsou zbytečně drahé ani naopak příliš levné. Ani jeden přístup k ceně totiž není ten správný. Vaše ceny by měly být srovnatelné s konkurencí. Pak je větší šance, že u vás zákazník nakoupí.

Komplexní analýza prodejců i distributorů

Díky komplexní analýze nemusíte přistupovat na žádné kompromisy, protože tato analýza vám poskytne veškeré potřebné informace. Analyzovat můžete prodejce a mít tak přehled nad cenami konkurence, nebo se můžete zaměřit na distributory a získat přehled nad koncovými cenami. Kontaktujte Karsa monitor a nechte si zde poradit s aplikací úspěšné cenotvorby.