Kojenecké potřeby, které musíte vlastnit, než vyrazíte na procházku

04.05.2021

Plánujete s vaším miminkem vyrazit na první pořádnou procházku, a ne jenom obejít jednou dům a zase zpátky domů? Klasické kojenecké potřeby už ve své domácnosti určitě máte, ale než vyrazíte, ujistěte se, že máte i veškeré potřebné vybavení na procházku s kojencem. Které to je?

Termoobal na lahev s pouzdrem na šidítko

Jelikož větší procházka znamená nutnost vzít si s sebou i pokrm pro miminko, pořiďte si praktický termoobal na lahev, který je navíc vybaven i pouzdrem na šidítko. Tento geniální produkt je jedničkou, pokud jde o kojenecké potřeby. Udrží pokrm celou dobu v teple/chladu, a až přijde doba jídla, šidítko jednoduše odložíte do obalu. Navíc se vyrábí v designových barvách a nebudete se stydět připnout si ho hrdě na kočárek.

Nosítko

Možná nepatříte k vyznavačům nosítek a preferujete kočárek. Jenomže ani terénní kočárek si neporadí se všemi povrchy, a někdy je zkrátka vlastnictví nosítka nezbytné. A vyplatí se mít ho po ruce. A obrovskou výhodou je, že se dá využít i doma. Miminko se v nosítku cítí v bezpečí a vy na něj můžete dohlížet po celou dobu. A během toho si třeba i poklidit nebo pověsit prádlo.

Dětské vlhčené ubrousky

A samozřejmostí, bez které byste neměli opouštět dům, jsou dětské vlhčené ubrousky. Dají se použít jak při přebalování, tak i při jídle. Navíc se prodávají v kapesních baleních, která vám nezaberou ani moc místa navíc. A buďme upřímní, využijete je i vy. Takže je noste neustále u sebe, nikdy totiž nevíte, kdy je budete potřebovat.

Máte všechny položky z našeho seznamu, nebo si některé budete ještě dokupovat? Určitě s jejich pořízením neváhejte, budou se vám totiž hodit. Jak termoobal na lahev s pouzdrem na šidítko, tak nosítko i vlhčené ubrousky. Za to vám ručíme. A vždy je přeci lepší být pořádně vybavený než přípravu podcenit.