Kurzy angličtiny pro děti Praha: Skupinová či individuální výuka

04.07.2022

Ať už hledáte výuku či doučování pro své dítě, obraťte se na jazykovou školu. Zvolit můžete individuální kurzy pro jednotlivce, či skupinky. V nabídce najdete nejen angličtinu, ale i další jazyky jako je španělština, francouzština, italština, či ruština.

Kurzy angličtiny pro děti Praha

Kurzy angličtiny pro děti Praha vyučují kvalifikovaní lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti. Navštěvují pravidelná metodická školení k výuce dětí a mládeže a vytvářejí metodiku kurzů. Studenti jsou rozdělování podle znalostí a věku. K výuce jsou používány moderní učebnice a další materiály jazykové školy Libere. Důraz je kladen na konverzaci a praktickou stránku jazyka. Výuka probíhá zábavnou formou, přičemž dětem poskytne potřebné znalosti a rozvine jejich jazykové schopnosti.

Kurzy španělštiny Praha

Kromě angličtiny můžete zvolit třeba kurzy španělštiny Praha. Hlavní výhodou jazykové školy je, že výuka probíhá v malých skupinách studentů, nikoliv jako ve škole. Každý účastník je tak neustále vtahován do výuky. Vždy se má koho zeptat, pokud si není jistý. Je tak umožněn rychlejší posun v jazyce, přičemž výuka probíhá v uvolněné a přátelské atmosféře čtyř až šesti studentů.

Kurzy francouzštiny Praha

Výuka může probíhat v prostorách jazykové školy, či klidně u vás doma. Další možností jsou pak on-line kurzy, kterých se může dítě účastnit kdekoliv. Pro děti jsou nabízeny také Cambridgeské zkoušky různých úrovní - od 1. stupně základní školy až po střední školu. Kurzy francouzštiny Praha a dalších jazyků děti skvěle připraví na složení těchto zkoušek a mohou tak získat certifikát.

Skvělou příležitostí je také příměstský tábor s angličtinou, kam děti o prázdninách mohou vyrazit. Jazyková škola Libere vyhoví nejen dětským, ale i dospělým klientům díky různým kurzům.