Kvalitní postel vám zaručí zdravý a vydatný spánek

03.09.2018

Ložnice bývá v domácnosti využívána jako místnost pro relaxaci, oddech i jako hnízdečko lásky. Vylepšete si svou ložnici i vy! Ať už si zvolíte postele na míru, postele z masivu, čalouněné postele či ložnicový nábytek, bude při jejich výrobě myšleno zejména na vaše pohodlí, spánek a zdraví.

Postel z masivu
Postel z masivu

Pořiďte si postel na míru

Ložnice a postele na míru vám sestavíme a vyrobíme přesně podle vašeho zadání a nejnáročnějších požadavků. Ložnice na míru představují postele, nábytek, dveře a čalounění. Při výrobě se pracuje zejména s kvalitním dřevem a dýhou, která může být uspořádána do zajímavých obrazců, či ve vlisované listy. Naše nabídka obsahuje také různé dekorace na míru, které dokážeme i podsvítit. Z vaší staré ložnice se tak ihned stane zbrusu nová.

Čalouněné postele

Pokud si přejete vytvořit ze své ložnice dokonalé královské lože, svěřte se do našich rukou. U nás lze totiž koupit také čalouněné postele a sedací soupravy. Čalounění je bezchybně zasazeno do kostry z bukového dřeva s korpusem vyrobeného podle přání klienta. Kvalitní zpracování čalouněného nábytku reprezentují oblíbené soupravy Afrodité, Elano, Mondo, Dafné atd. Precizní zpracování s nadčasovým designem vytváří z čalouněné postele jedinečný umělecký nábytkářský skvost.

Postele z masivu vydrží opravdu dlouho

Doslova každý, kdo si do ložnice pořídí postel, očekává, že bude mít vlastnosti, jako pohodlnost, elegantnost a hlavně trvanlivost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Při výrobě postelí z masivu je využíváno dřevo z buku, jež se může chlubit výrazně dlouhou životností. Takové postele z masivu mají robustní konstrukci a klasické rovné linie. Pevný rám je držen masivní profilovou střednicí.