Látkové rolety na míru jsou super možností, jak si moderně zařídit byt

03.07.2020

Dolaďujete váš sen o bydlení, a chybí vám sladká třešnička na dortu? Látkové rolety na míru vám dokáží, že kouzlo domova již dostalo své jméno. Pojďte se projít světem moderních rolet a prozkoumejte, jaké jsou novinky.

Látkové rolety na míru a jejich nejnovější technologie

Díky dokonalým technologiím a jedinečnému preciznímu postupu při jejich výrobě se moderní látkové rolety na míru stávají synonymem pro současný vysoký standard bydlení. Sice mají své místo i v kancelářích a komerčních prostorách, ale stále mají svou základnu především doma. Doma, kde umí vykouzlit to pravé teplo a pohodu. Přejete si, abyste se domů těšili? S roletami, které váš prostor zcela zabydlí a promění, se váš sen stane skutečností.

Proč si lidé oblíbili rolety den a noc?

Jeden z nejprodávanějších geniálních vynálezů v oblasti rolet dostal název rolety den a noc. Designově čisté linie a elegantní vzhled se hodí do domácností, kde si jsou jisti, že styl není jen pojem v časopise. Navíc tyto rolety připomínají svou funkčností žaluzie. Jsou totiž tvořeny ze dvou různých látek - průsvitné a zatemňující. Tyto pruhy se střídají, a vy si tak jasně určujete, kolik světla bude právě pronikat do vaší místnosti. Inovativní řešení!

Římské rolety do stylového bytu

Nemusíte patřit mezi romanticky zaměřené lidi, abyste ocenili římské rolety. Vaše ložnice se s nimi promění v luxusní místnost, a vaše kuchyně získá na majestátu. Rolety se dají vyrobit z látky, která vám bude vyhovovat nejen vzorem, ale i svou texturou. Hustěji tkané látky jsou vhodné pro příjemné přítmí a dokonalé soukromí vaší ložnice. Rolety s látkou připomínající záclonu pak vyniknou v kuchyni nebo pokojích pro děti či hosty.

Už víte, které rolety by se hodily pro váš interiér?