Léčivé kameny jsou klíčem k vnitřnímu zdraví

28.03.2020

Léčivé kameny mají velkou sílu, která může být navíc umocněna tím, jak hodně ji člověk důvěřuje. O jejich blahodárných účincích jsou přesvědčeny i celebrity ze světa šoubyznysu. V kabelkách mnohých z nich byste našli nejrůznější minerály, které mají schopnost harmonizovat jejich fyzickou, ale zejména duševní stránku.

Léčivý kámen šungit
Léčivý kámen šungit

Léčivé kameny na všechny neduhy

Léčivé kameny mají velice široké spektrum využití. Dají se použít prakticky na cokoliv, od navození rovnováhy až po odstranění bolestí a zmírnění zdravotních potíží. Lidé věří, že napomáhají řešení problémů v milostném životě, zlepšují pracovní prostředí či přispívají k nalezení životní rovnováhy. Lékaři jsou logicky ve vztahu ke kamenům skeptičtí, ovšem svým pacientům jejich používání nijak nevymlouvají. Důrazně však vysvětlují, že léčivé kameny jako takové neléčí a představují spíš doplněk léčby.

Kameny podle zvěrokruhu

Síla léčivých kamenů je selektovaná také podle znamení zvěrokruhu. Každému datu narození odpovídají jiné kameny, které mají podle senzibilů blahodární vliv na zdraví člověka. Zatímco beranům jsou určeny červené kameny, blížencům prospívají žluté a modré. Ohnivým lvům svědčí kameny zlatistých odstínů, kozorohům pro změnu bílé a černé. V každém případě platí, že byste se s kamenem v ruce měli cítit dobře a příjemně, jeho barva by měla odrážet váš charakter.

Amulety, talismany, korále...

Léčivé kameny můžete nosit v různé formě. Buď si jej jednoduše hodíte do kabelky, do kapes nebo jej povýšíte na šperk. Zapracovat je lze do náhrdelníků, prstenů, náramků, ale také do hodinek, přívěšků na klíče či čelenek do vlasů. Pokud chcete prostřednictvím léčivých kamenů harmonizovat své domácí prostředí, můžete z něj udělat krásnou dekoraci.

Pokud se odhodláte vyzkoušet sílu léčivých kamenů, nejdřív si podrobně prostudujte, který pro vás bude ten nejvhodnější.