Letní dovolená v ČR – krásná místa a zážitky, na které nezapomenete

25.04.2020

Pojďte si představit, že máte týden zcela pro sebe, a můžete si dopřát aktivní části dne, ale i zaslouženou relaxaci, poznání a výborná jídla. Pojďte se podívat na 3 top místa, kam se vydat. Letní dovolená v ČR pro ženy - to je jedinečný mix pohody, sportovních aktivit, kultury i masáží.

Letní dovolená v ČR
Letní dovolená v ČR

Hurá do Kutné Hory!

Už jste dlouho přemýšlela, že byste si zasloužila týden jen pro sebe? Nastal ten pravý čas to realizovat. Letní dovolená v ČR je to pravé, co musíte zažít! Vydejte se do stříbrné pokladnice naší země, a dokonale si vychutnejte týden sama pro sebe, ve společnosti dalších žen. Kulturní program, který vám nabídne prohlídky, procházky i živou hudbu, se snoubí s aktivními chvilkami pro cvičení a sportovní program. Chybět nebude ani kosmetický program, u kterého si dokonale odpočinete.

Je libo Moravu?

Týden na Jižní Moravě? To je splněný sen! Představte si, že máte tolik času se věnovat pouze tomu, co láká vás. Bez nutnosti se přizpůsobovat. Každý den si vyberte z několika možností cvičení. Nezapomeňte na doprovodný sportovní program. Ale především si vychutnejte zážitky v podobě noční prohlídky Uherského Hradiště, živé hudby a posezení ve vinném sklípku, a nezapomenutelné chvíle v pohostinném kraji plném srdečných lidí. Morava se vším všudy, jen pro vás.

Okolo Třeboně

Vydejte se do jednoho z nejmalebnějších městeček naší země a nezapomeňte si s sebou přibalit vědomí, že celý týden máte skutečně jen a pouze pro sebe. Užijete si vycházky po městě, komentované prohlídky, večer s živou hudbou s neomezenou konzumací moravských vín, nebo vás více nadchne každodenní výběr z několika druhů cvičení, kosmetický program a doprovodný sportovní program? Tipujeme, že všechny tyto aktivity dohromady vás opravdu dokážou uvést do pohody.

Už se těšíte na letní dovolenou v naší krásné zemi?