Luxusní parfémy mě doprovází na každém kroku

06.03.2020

Pro kvalitní luxusní parfémy mám slabost. Nemohou dokonce ani projít kolem obchodu s parfémy bez toho aniž bych si jeden nový, nepořídila. Ráda totiž parfémy obměňuji, půjčuji, střídám, zkrátka nezůstávám nikdy u jednoho parfému. Můj partner si toho je velmi dobře vědom a časté narážky z jeho strany, které se týkají mé vášně pro nákupy parfémů, jsou více než časté. Muži toto nikdy nepochopí, nemám pravdu, dámy?

Luxusní parfémy
Luxusní parfémy

Luxusní parfémy ráda dostávám

Luxusní parfémy mě skutečně doprovází na každém mém kroku. Nedokážu si vůbec představit, že bych bez kvalitního parfému šla třeba jen na nákup do nejbližšího obchodu ve městě. Nešetřím jimi. Jsem pyšná na to, když kolem mě projde kolemjdoucí a slastně zalapá po tom, odkud se tak omamná vůně šíří. Ráda volím parfémy podle aktivity, které se věnuji. Jinak by to totiž ani nešlo. Kolínská voda mi postačí tehdy, vydávám-li se do fitness na hodinu zumby, čarovné niché parfémy mě zase doprovází na mých cestách do práce a co teprve neuvěřitelně okouzlující LUNA STARS niché parfémy, kterých mám snad tucty.

Parfémy nešetřím, ba naopak

Všechny mé luxusní parfémy, které doma mám, hrdě nosím kamkoliv to jen jde. Můj partner totiž rovněž miluje, když jeho žena výsostně voní a tím reprezentuje nejen sebe, nýbrž i muže. Proto tak ze srdce zbožňuji V Canto niché parfémy, které lahodí nejen mému nosu, nýbrž si na nich potrpí i můj milovaný partner, který mi je kupuje ke každému výročí našeho seznámení. Stejně tak tyto parfémy velmi ráda kupuji své rodině a známým, které vždy rozhodně potěší. Má maminka na těchto parfémech doslova a do písmene ujíždí. Nejsou tedy Vánoce, kdy by alespoň jeden nový nedostala. Její spotřeba je ovšem téměř identická s tou mojí, tudíž je budu muset zařadit rovněž i na seznam přání k narozeninám či ke Dni Matek.