Mýdlová hmota jde v naší domácnosti v poslední době doslova na dračku

17.11.2022

Mýdlová hmota, která je nedílnou součástí každého mýdla, které si doma můžete vyrobit, jde v naší domácnosti doslova na dračku. Jak již jsem avizovala, s kamarádkou již nějaký ten měsíc vyrábíme mýdla podle naší vlastní fantazie. Rádi používáme mýdlové hmoty, které jsou bez parabenů a dalších nepříjemných a nežádoucích přísad. Mýdlové hmoty lze poté obarvit za pomoci různých přísad, navonět krásnými vonnými esencemi a v neposlední řadě umístit do formy, která vám vytvoří mýdlo přesně podle vašich představ. Nutné je také podotknout, že pokud s výrobou mýdla v domácích podmínkách jednou začnete, už nebudete chtít přestat

Tabletová regenerační sůl se u nás doma rozhodně neztratí

Tabletová regenerační sůl se v naší domácnosti rozhodně neztratí. Je totiž vhodná pro téměř jakékoliv domácí či také průmyslové změkčovače vody. Kromě toho se vhodná také do celé řady typů bazénů. Manžel jí pravidelně kupuje již několik let a vždy je s jejími vlastnostmi nadmíru spokojen. Tabletová regenerační sůl totiž poskytuje zcela optimální vlastnosti pro jakékoliv použití v přístrojích pro jejich regeneraci a také pro změkčování vody, které funguje na takzvané bázi iontové výměny. Díky jejímu používání si doma můžeme být jisti tím, že naše přístroje poběží tak, jak mají, tedy bude zaručen jejich bezporuchový chod.

Vonné éterické oleje jsou mou slabostí

Vonné éterické oleje, jsou doslova mou slabostí. Miluji jejich parfémové kompozice, které se v nich snoubí. Esenciální oleje a vonné silice mají velmi široké využití v naší domácnosti. Já osobně tyto éterické oleje používám do aroma lamp, které mají u mě doma poměrně silné zastoupení a v neposlední řadě je také přidávám do přísad pro výrobu svíček, jelikož tato činnost patří mezi mé obrovské koníčky. Nedávno jsem také se svou kamarádkou začala tyto éterické oleje přidávat do koupelových solí a také do mýdel, které společně pár měsíců úspěšně vyrábíme. Dcera je rovněž miluje ve své relaxační koupeli, kterou si minimálně jednou za měsíc velmi ráda dopřeje.