Nabízíme palivové dřevo

03.02.2018

Zabýváme se výrobou a dodávkami palivového dřeva v Praze a okolí. Palivové dřevo dovážíme v podobě polen o délce 23, 33 cm i 0,5 m. V případě volně sypaného palivového dřeva využíváme při dodávkách nákladní auto nebo jej vozíme vyrovnané na paletách.

Palivové dřevo
Palivové dřevo

Palivové dřevo sypané a složené na paletách

Palivové dřevo na dané místo dopravíme i vysypeme. Jestliže si zákazník objedná i vyrovnání dřeva do dřevníku či kůlny, splníme i to. Pokud potřebujete zaplnit 1m palivového dřeva v dřevníku, objednejte si půl druhého metru dřeva. Na rozdíl od vyrovnaného dřeva v paletách, zahrnuje sypané palivové dřevo také třísky, které jsou vhodné na podpal. Palivové dřevo je vyrovnáno na paletách o rozměrech 1 x 1 x 1 m a dopravujeme jej autem s hydraulickým zvedákem. Je si však možné zajistit i vlastní odvoz.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Jestliže potřebujete metrové palivové dřevo, pak vám zajistíme polena v délce 1 m. Dřevo vám doručíme buď ve štěpinách, nebo kulatině a přivezeme vám jej domů nákladním autem o kapacitě 6 nebo 12 metrů. Dřevo v kulatině má pak průměr mezi sedmi a pětatřiceti cm, štípané dřevo pak obsahuje kuláče do 20 cm, kdy jsou masivnější kusy rozštípnuté. Prodáváme také pytlované palivové dřevo tvrdé, nebo měkké jehličnaté na podpal. Tento typ dřeva má povětšinou délku 25 cm a dovezeme vám jej v patnáctikilogramových pytlích.

Palivové dřevo lze pořídit za slušné ceny

Dle typu dodávaného materiálu se liší cena palivového dřeva. Nejlevněji koupíte měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté a bříza, buk a nejvíce stojí tvrdé dřevo. Za nejnižší cenu pořídit dřevo neštípané a naopak nejvíce utratíte za palivové dřevo na paletách.