Nemůžete spát, budíte se, kazí Vám spánek pouliční světlo?

07.06.2019

Jsou vaše okna v průběhu léta vystavena napospas stálému slunečnímu žáru? Anebo se jen chcete schovat před všetečnými sousedy? Jako řešení této otázky si klienti vyberou stínění vnitřní, nebo současně venkovní stínění. Někdy postačí venkovní žaluzie, oblíbené venkovní rolety, praktické markýzy, pergoly, svislé fasádní clony, v nějakých případech zase skvěle poslouží vnitřní žaluzie, ale i výhodné látkové sítění, nebo užitečné sítě proti veškerému hmyzu. Obvykle se využije více řešení než jen jedno.

Venkovní rolety
Venkovní rolety

Jako nejefektivnější možnost zastínění se skutečně jeví praktické rolety. Spolehlivé venkovní rolety se tak stanou užitečným kamarádem při ochraně vašich okenních tabulek před nepříznivým počasím, rolety zmenšují ruchy z ulice a okolí, navíc přispívají k bezpečnosti objektu. A tak se rolety nejčastěji využívají jako spolehlivá ochrana před nepříjemnými slunečními paprsky, avšak rolety také spolehlivě izolují jakýkoliv objekt. Jestli se pídíte spíše po estetické variantě, útulné bydlení vám můžou vytvořit různé varianty textilního stínění, jako jsou dekorované látkové rolety, nebo i vkusné plisé žaluzie, zajímavé japonské posuvné stěny a vertikální žaluzie. Látkové kolekce obsahují zajímavou nabídku barev, látky jsou z kvalitních materiálů a neobvyklého dekorování.

Všechny venkovní rolety jsou populární součástí okenních skel díky nesporným kvalitám. Veškeré typy rolet se rozlišují podle rozmanitého zhotovení lamel, stylem ovládání a konkrétní montáže: u novostaveb a rekonstrukcí se realizují rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, rolety s přiznaným boxem se více doporučují u dohotovených staveb. Námi avizované rolety můžete snadno ovládat na dálku, mají motorový pohon.

Stoprocentní zastínění balkonu a chládek na terase spolehlivě zařídí markýzy od spolehlivého českého výrobce Climax, mezi jejichž přednosti patří zejména kvalitní konstrukce, pevné textilie v mnoha barvách plus množství užitečných doplňků. Rovněž i na uvedené markýzy, stejně jako na dříve avizované rolety, venkovní rolety a další stínění, dáváme prodlouženou záruku na čtyři roky.