Nízkoenergetické domy na klíč

08.08.2019

Vlastnit nemovitost je snem snad každého z nás. Máte-li sami představu o stavbě nebo koupi domu na klíč, pomůžeme vám s její realizací. Dovolujeme si prohlásit, že naši práci ocenila již celá spousta spokojených zájemců o to nejkvalitnější bydlení. Naší doménou jsou hlavně domy na klíč a nízkoenergetické domy. Pro nás představuje stavba domu především výstavbu šťastného domova.

Nízkoenergetický dům
Nízkoenergetický dům

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při výstavbě mohou být využity výhody zděných staveb a dřevostaveb. Využívány jsou technologie z cihelného a pórobetonového zdiva či z betonových skořepinových tvárnic. Samotná stavba domu pak v sobě pojí pevnost se stabilitou a také s nízkou energetickou spotřebou. Pokud si přejete postavit si domeček sami, zvolte si z našich nabízených typologií a my vám pomůžeme se založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a můžeme vám poskytnout i stavební dozor.

Domy na klíč kvalitně a rychle

Z nabídky společnosti Domky Cz si vyberete dům podle svých představ a pak už jen sledujete, jak výstavba probíhá. Již vybudované domy na klíč předáváme novým majitelům po smluvně podložených dohodách o ceně a termínu. Nabídka zahrnuje tisícovku různých typologií nízkoenergetických domků, kde si zájemci mohou vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Všechna přání jsou respektována.

Nízkoenergetické domky - garance budoucnosti

Populární jsou nízkoenergetické domy zejména díky svým nízkým nákladům na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky relativně krátké časové lhůtě, která je pro stavbu potřebná. Nespornou výhodou ekologicky šetrných domů je v energetické nenáročnosti, kterou pocítíte již při prvním vyúčtování za energie. Naše nízkoenergetické domy stavíme hned v několika variantách, které jsou v harmonii s okolím domečku.