Oprava důlků na karoserii s pomocí moderní technologie je hračka

07.12.2021

Pokud nejste automechanik, nejspíš jsou pro vás promáčkliny na karoserii vašeho vozu noční můrou. Bojíte-li se toho, kolik vás bude oprava důlků na karoserii stát, můžete se přestat trápit. Jedná se o běžné poškození automobilu, a s pomocí moderní technologie mohou být všechny promáčkliny na střeše, kapotě i kufru auta, pouhou vzpomínkou. A za velmi výhodných podmínek.

Poškození laku není podmínkou opravy

Do nedávna bylo pravidlem, že jakékoliv úpravy karoserie vozu zahrnovaly poškození původního laku, a následnou aplikaci laku nového. Oprava důlků na karoserii lze ale vyřešit i mnohem jednodušším způsobem. A to metodou PDR.

Provádíme kompletní opravy důlků na karoserii vozidel poškozených krupobitím

Paintless Dent Repair je ukázkou moderního přístupu k opravám automobilů. Tato metoda totiž zahrnuje vytlačení, popřípadě vytahování, promáčklin bez toho, aniž by byl poškozen původní lak. Vše navíc probíhá pouze s použitím speciálního nářadí za studena. Opravy po kroupách tak nemusí nutně znamenat zničení původního laku a znehodnocení celého vozu.

Efektivní po všech stránkách

Kromě toho, že použití metody PDR je pro automechaniky výhodnější a snadnější, spokojenější je i koncový zákazník. Technologie Paintless Dent Repair je při opravách vozidel po krupobití, poničení vandaly či neopatrném parkování snadná, cenově výhodná a časově úsporná. Automechanik bude mít hotovo za několik hodin, a zákazník tak nebude muset celé týdny dojíždět do práce hromadnou dopravou. Navíc zákazník i ušetří, přestože na auto bude aplikována špičková technologie opravy.

Rozlučte se navždy s promáčklinami a důlky na karoserii svého auta, a využijte služeb specializovaných autoservisů, které s použitím moderní technologie váš vůz omladí a dodají mu opět křivky, které měl při nákupu.