Osvětlení akcí aneb na kolik přijde pronájem světelného vybavení?

10.01.2022

Popularita firemních večírků je v současné době na obrovské výši. I když se jednotlivé společnosti musí řídit nejrůznějšími omezeními, večírky se stále pořádají. Není se čemu divit, protože pro všechny zaměstnance společnosti se jedná během náročného roku o jednu z mála možností, jak vypustit páru a pracovní stres. Kromě toho jsou firemní večírky považovány za vynikající příležitost k utužení kolektivu a vybudování nových přátelských vztahů.

Pronájem otočné hlavy

Osvětlení akcí je stejně důležité jako kvalitní občerstvení nebo špičkový moderátor. Právě na těchto detailech totiž závisí ohromení všech zaměstnanců i obchodních partnerů. I proto byste se měli obrátit na specializovanou společnost, která mimo jiné nabízí pronájem otočné hlavy. Díky tomuto neobvyklému přístroji můžete vytvořit velkolepou světelnou show, která jenom podtrhne úroveň večírku. Velkou výhodou je zobrazení 14 barevných odstínů a relativně velký zobrazovací úhel.

Pronájem světelných pásků

Videoprojekce LED stěna se pochopitelně neobejde bez specializovaného vybavení, což platí i o špičkovém a příjemném firemním večírku. Otočná hlava sice dokáže vytvořit skvělé efekty, nicméně nehodí se pro navození té správné atmosféry. K tomu jsou daleko lepší speciální svítící LED pásky, které bez větších problémů dokážou osvětlit i velké prostory. Výhodou jsou v tomto případě kompaktní rozměry, díky nimž je možné zářivku umístit prakticky kamkoliv.

Jak je to s dopravou?

Live stream i osvětlení firemního večírku jsou pouze jednou z profesních oblastí specializované společnosti. V její nabídce služeb se totiž kromě pronájmu specializovaného vybavení nachází také možnost dopravy osvětlovacích zařízení na místo vaší akce. V pracovním shonu a plnění úkolů totiž určitě nemáte možnost jet pro vybavení několik desítek kilometrů. Oslovíte-li profesionály na osvětlování, můžete si objednat i dopravu, a to po Praze nebo mimo hlavní město.

Chystáte-li se pořádat firemní večírek, neměli byste podcenit osvětlení a všechny další detaily. Obraťte se na profesionální společnost a užijte si perfektní večírek bez jakýchkoliv problémů.