PDR: Kde si zdokonalit profesní kvalifikaci?

01.02.2023

Pokud se v současné době podíváte na trh práce, pak velmi rychle zjistíte, že je relativně velký nedostatek kvalifikovaných pracovníků v oblasti automotive. Není se čemu divit, protože tato práce je velmi náročná na zručnost a specifické dovednosti, jimiž ne všichni lidé disponují. Bohužel tlak na specializované autoopravny a servisy je čím dál tím větší, protože spotřebitelé raději udržují při životě několik let staré vozidlo, než aby investovali do nového.

Profesionální školení

Máte-li štěstí a disponujete-li alespoň základními znalostmi v oblasti karosářství, pak byste měli určitě zapřemýšlet nad absolvováním PDR školení. Tato technologie je sice na tuzemském trhu již více než 20 let, nicméně v oblasti automotive stále pracuje velké množství lidí, kteří o ní nemají ani ponětí. Pokud byste si chtěli technologii PDR osvojit, pak se stačí přihlásit do akademie zastřešované renomovanou společností. Školení je vedeno špičkovými odborníky z oblasti PDR oprav, takže se dozvíte nejenom užitečné informace, ale také moderní trendy.

Kde se učit?

Všem vám je asi jasné, že technologie PDR představuje budoucnost v segmentu oprav karoserií. Paintless Dent Repair byste se vždy měli učit od skutečných odborníků, kteří se před 20 lety rozhodli zavádět tuto technologii do běžné praxe. Od té doby technici provedly stovky oprav touto technologií, takže je nyní nemůže vůbec nic překvapit. Obrovskou výhodou školení je navíc individuální přístup a vlastní know-how, takže máte jistotu, že vám bude věnována maximální pozornost.

Výhody absolvování kurzu

Kurz PDR slouží nejenom jako rozšíření vašich schopností a dovedností, ale s jeho pomocí získáte i velmi zajímavé výhody. Jednou z největších je přístup k modernímu online systému PDR PAD. Na jeho vývoji se kromě informatiků podílí i školící technici, tudíž vám nástroj bude během oprav skutečně pomáhat, a to hlavně v oblasti administrativy. Zajímavostí je tvorba kalkulací, které jsou pojišťovnami běžně akceptovány.

Technologie PDR představuje budoucnost v oblasti oprav karoserií. Chcete-li se o ní dozvědět víc informací, neváhejte se obrátit na renomovanou společnost.