Plesové šaty pro královnu parketu

07.03.2020

Plesová sezóna rychle utíká, všude je plno nádherných rób a elegantních smokingů. Jestli máte v plánu protančit střevíce a hledáte něco vhodného na sebe, poradíme vám, s jakými šaty letos určitě ve společnosti zabodujete.

Plesové šaty
Plesové šaty

Vede jednoduchost a třpyt

Nekomplikované, ale výrazné střihy s hladkými liniemi, které dají vyniknout ženským křivkám. To se letos nosí. A podobně, jako tomu bylo loni, jsou povolené třpytky a lesk všeho druhu. S dokonalým střihem musí perfektně ladit materiál, díky kterému křivky krásně vyniknou a zároveň nenápadně poskytnou nenápadný azyl nedokonalostem.

Plesové šaty jsou letos opět v dominanci černé, kterou je možné využít pro každý typ postavy a střihu. V kombinaci s krajkou udělá z šatů luxusní záležitost. Krajka je ovšem vítaná i v jiných barvách. Je pořád velice trendy a žádaná. Doplněná o metalický efekt vyšvihne vaši róbu mezi ty, o kterých se ještě poté šeptá.

Prodej plesových šatů jede naplno

V současné době je prodej plesových šatů hlavní náplní módních e-shopů i kamenných prodejen s módou. Zákaznice si podávají kliky v bezejmenných obchodech i v podnicích luxusních značek. Kromě plisování, metalických odlesků a sexy krajek můžete vsadit také na třpytivý lesk. Tady ovšem pozor, aby nepůsobil kýčově. Prostě všeho s mírou. Outfit nezapomeňte doladit stylovými botami, které budou nejen šik, ale i pohodlné. Mějte na paměti, že budete tančit, proto extra vysoké jehly nechte radši "zapíchnuté" v botníku. Šperky volte podle celkového výrazu takové, aby konečný výsledek jen podtrhly.

Dlouhé plesové šaty zakryjí nedostatky

Dlouhé plesové šaty se těší mimořádné oblibě, protože jsou skvělou a často jedinou vhodnou volbou pro ženy s kily navíc. Rafinovaně zakryjí nedostatky postavy, a přitom zachovají potřebnou eleganci. Tady doporučujeme kritické oko i volbě rukávů. Pokud víte, že vaše paže nejsou právě vytrénované, zvolte vršek šatů takový, který je zahalí. Trošku přiměřené okázalosti můžete dohnat výstřihem.

Nezapomeňte, že vlasy jsou korunou krásy. U večerních společenských akcí to platí dvojnásob.