Pobyty pro školy nemusíte organizovat sami. Na koho se obrátit?

02.03.2021

Všichni pedagogové a instruktoři moc dobře vědí, že zorganizovat atraktivní a hrami nabitou školu v přírodě není vůbec snadné. Před samotným pobytem musí učitel absolvovat desítky hodin náročné přípravy včetně nalezení vhodného ubytování a nachystání veškerého programu. Ani po příjezdu do hotelu nemá kantor chvíli klidu, protože za děti nese odpovědnost. Pobyty pro školy ovšem nemusíte organizovat sami, protože se můžete obrátit na hotel na Benecku.

Pobyty pro školy
Pobyty pro školy

Proč na školu v přírodě do Krkonoš?

Pobyty pro školy se většinou pedagogové snaží organizovat mimo obydlenou zástavbu v panenské přírodě, aby si děti do sytosti užily čerstvého vzduchu. Ideálním místem se tak stává hotel na Benecku, který nabízí nejenom ubytování pro školy v přírodě, ale také pomoc s organizací celé akce. Škola v přírodě se díky zkušeným a energickým animátorům stane pro děti mnohem zábavnější. Místní instruktoři navíc znají okolí hotelu, takže děti krásnou krkonošskou přírodu lépe poznají.

Chtěli byste školu v přírodě s full servisem?

Škola či školka v přírodě je pro mnoho kantorů noční můrou. Pokud se i vy řadíte do této skupiny, nemusíte být smutní, protože se stačí obrátit na hotel Benecko. Zorganizovat lyžařský výcvik nebo ubytování pro školy nepředstavuje pro zkušené instruktory žádný problém. Starat se nemusíte ani o dopravu, protože ta je zajištěna hotelem, a to od vaší školy až k ubytování pro školu. Děti pojedou moderními a bezpečnými autobusy, takže se o ně na cestě nemusíte obávat.

Jak je to se stravováním?

Ubytování pro školku i školu má ovšem specifické nároky na stravování. Hotel u sjezdovky pro účastníky pobytu připravuje plné stravování včetně pravidelných svačinek a dohledu nad dodržením pitného režimu. Tohoto benefitu využívá hlavně letní tábor nebo adaptační pobyty. Jako kantor budete s přípravou programu pouze vypomáhat, tudíž z vás spadne hlavní břemeno odpovědnosti. Samozřejmostí je příprava kompletního zábavného programu na celý den.

Chystáte se pořádat adaptační kurzy, ale nechcete se zbytečně stresovat? Obraťte se na krkonošský hotel na Benecku a užijte si nádherné horské přírody společně s dětmi.