Přepravky pro psa jsou velmi praktické

16.01.2022

Přepravky pro psa jsou velmi praktické a pohodlné zároveň. Pravidelně je používám k přepravě mých dvou pejsků, které často vozím na cvičiště, kde se učí vhodnému chování, a především poslouchání svého páníčka. Mám dva labradory, kteří milují pohodlí a v momentě, kdy jim byla představena přepravní taška pro psa, bylo v jejich očích vidět blaho a potěšení z toho, jak v ní budou cestovat.

Přepravky pro psa se hodí pro jakýkoliv účel

Přepravky pro psa se hodí pro takřka jakýkoliv účel. Je možné v nich převážet pejska na veterinární kliniku, na cvičiště i na dovolenou či dokonce na psí výstavu. Přepravka je totiž vždy během několika málo minut postavena a opět také za zcela krátkou dobu složená. Díky této variabilitě je přepravka pro psa naprosto nepostradatelná. Kromě toho je přepravka voděodolná, má rámy z lehkého kovu, má zesílené obousměrné zipy, je velmi odolná i vůči protrhnutí, což vím sama z vlastní zkušenosti, a kromě toho jsou u ní přiděleny také dvě kapsy na pamlsky, což se hodí zejména na psí výstavě. O hřejivé podložce v samotné přepravce ani nemluvím.

Mám doma již čtyři přepravky

Jelikož plánuji rozšířit naší psí rodinku ještě o další dva členy, tak jsem si pořídila rovnou čtyři přepravky pro psa. Dvě aktivně používám pro své dva pejsky a ty zbylé dvě čekají na nové přírůstky, které očekáváme již každým dnem. Samozřejmě, že se již nyní nemohu nových štěňátek dočkat. Jsem totiž zvědavá, jak je naše psí smečka přijme a jaká dobrodružství společně budeme zažívat. Vášni ke psům kromě jiného propadla také má dcera, která již nyní má doma také dva pejsky a v momentě, kdy se odstěhuje s partnerem do většího domu, má v plánu maximálně ještě jednoho čtyřnohého parťáka vzít pod svá křídla. Pomáhá takto zejména pejskům bez domova, pro které má neuvěřitelnou slabost a já také.