Profesionální promovideo, video upoutávky, svatební video

12.08.2018

V současnosti neexistuje lepší nosič, který zachytí nezapomenutelný okamžik, případě představí vaši firmu nebo produkty, než je videozáznam.  Jeden odborník na videoprodukce, pracuje s rozsáhlou škálou výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Fotoaparát
Fotoaparát

Zvěčněte zásadní událost ve vašem životě pomocí videoprodukce

Zaujali vás lidé, o nichž by měla veřejnost vědět, anebo je něčí životní příběh natolik neobvyklý, že stojí za to jej zachovat? Pak jsme tu pro vás. Naši kameramani s profesionálním přístrojovým vybavením vám dokážou pomoct s realizací vaší reportáže, dokumentu, záznamu koncertu i dalších libovolných živých událostí. Používáme libovolný počet kamer při práci.

Reklamní spoty jako forma propagace vaší společnosti

Perfektním prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, či třeba firemní záměr, je opět video záznam. Náš zkušený tým vám dokáže natočit kvalitní reklamní spoty, kde budou jasně vidět výhody vašeho záměru či zvýrazněna pozitiva předváděného produktu. Specializujeme se i na natáčení instruktážních videí a propagačních videí pro muzea, nebo společnosti. Pokud pořádáte kulturní, nebo společenskou akci, můžete se propagovat pomocí video upoutávky nebo promovidea.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. My vám kvalitní svatební video vytvoříme. Když se na něj za nějaký čas podíváte, jistě se nebudete nudit a vždy najdete nové detaily. Pracujeme s profesionální technikou a můžeme vám nabídnout až 4K-UHD rozlišení a při každém natáčení ostrý a stabilní záběr.