Pronájem lešení: Využijte skvělé nabídky k vypůjčení spolehlivého lešení

26.02.2022

Lešení najde své využití v mnoha různých situacích - ať už plánujete rekonstrukci objektu, malířské, obkladačské či zateplovací práce. Půjčovna nabízí samotný pronájem, ovšem také montáž a demontáž. Získáte tak kompletní služby, díky kterým bude objekt připraven na různé práce.

Pronájem lešení

Pronájem lešení je jednoduchý a rychlý, stačí zadat poptávku. V nabídce společnosti najdete pracovní a ochranné lešení BOSTA 70. To je 70 centimetrů široké se zatížením plošiny 2 kN/m2. Tvoří ho robustní stavební díly, žárově zinkovná ocel nebo hliník a dřevo chráněné proti hnilobě. To navíc podléhá trvalé kontrole při výrobě. Lešení je tak bezpečné a spolehlivé. Montáž je jednoduchá - veškeré systémové díly jsou funkční a spoje přesné, při stavbě tedy nevznikají nebezpečné chyby a výsledek je jednoduše skvělý.

Přizpůsobení

Lešení je možné přizpůsobit individuálním požadavkům. K dispozici je totiž velký výběr podlážek v různých délkách a vertikální rám o různých výškách. Díky tomu je možné vyhovět i náročným požadavkům u různých tvarů terénu a fasád všech typů domů. Lešení BOSTA 70 se tak hodí pro práci na rodinných domech, komerčních a dalších objektech. Využijete ho pro vnitřní i vnější práce, nezáleží tedy na tom, zda plánujete zateplování, malování, fasády, stavby či rekonstrukce domů.

Ceník pronájmu lešení

Na stránkách společnosti je dostupný přehledný ceník pronájmu lešení. Předem tak můžete mít jasno, na kolik vypůjčení a montáž s demontáží cenově vyjde. Krom toho však můžete samozřejmě požádat také o přesnou cenovou kalkulaci. Ta probíhá na základě zaslaných fotografií a rozměrů, či případně po zaměření technikem přímo na místě stavby.

Pronájem lešení je praktickým způsobem, jak získat potřebné vybavení. Celý proces je přitom jednoduchý a rychlý, nečekají vás žádné zbytečné starosti.