Prvotřídní kancelářské vybavení

05.05.2018

Sháníte nový kancelářský nábytek, kartotéky, trezory, regály, psací stoly či třeba vybavujete dílnu, šatny či sháníte manipulační techniku do provozovny? Nebo potřebujete vhodné venkovní vybavení či třeba sedací nábytek do podniku? Pak se zaměřte na kancelářská křesla, židle a parkovací zábrany.

Nábytek
Nábytek

Kancelářské židle a křesla 

Na co všechno nezapomenout při výběru kancelářské židle? Sezení na ní by mělo rozhodně podporovat přirozený tvar páteře a také přinášet komfort. Sedák každé kancelářské židle by tak měl být určitě tak akorát široký i pohodlný. Pozor na to, aby byl anatomicky tvarovaný a mírně zaoblený. Takovýto sedák vám totiž zajistí, že vás nic nikde nebude nepříjemně tlačit. Dále by židle měla být opatřena stabilní základnou, díky které se budete po kanceláři pohybovat bezpečně. Příjemným bonusem jsou také nastavitelné opěrky rukou nebo anatomické opěradlo, které se přizpůsobí vám i vašim potřebám.

Kancelářské židle se mohou označovat i jako kancelářská křesla. Povětšinou jde o ten stejný produkt jen s tím rozdílem, že křeslo je vždy pojízdné, zatímco kancelářské židle nemusí být nutně pohyblivé. Velké oblibě se těší také čalouněné nebo jednoduché plastové židle, které je ovšem vhodnější umístit jenom do zasedacích místností nebo čekáren.

Parkovací zábrany

Cítíte potřebu pojistit si vlastní parkovací místo, na kterém by ležela parkovací zábrana, a bylo by určeno tedy výhradně jen pro vás? Nabídka našeho internetového obchodu obsahuje pevné i sklopné parkovací zábrany i sloupky. Chcete-li si parkování o něco ulehčit, vybírejte z celé řady stojanů pro kola.