Psí boudy aneb kde objednávat kvalitní produkty ze dřeva?

16.11.2022

V posledních několika letech se u stále většího množství spotřebitelů začíná objevovat tlak na udržitelnost produkce a důraz na ochranu životního prostředí. V důsledku toho opět stoupá popularita výrobků ze dřeva na úkor plastů. Tento trend je možné dlouhodobě pozorovat také u obydlí pro psy. Ty však nejsou jediným produktem, které má ve své prodejní nabídce specializovaný elektronický obchod.

Kterou vybrat boudu?

Psí boudy se na renomovaném e-shopu vyskytují hned v několika velikostech, mezi nimiž si určitě vyberete. Konkrétní rozměry psí boudy vždy vybírejte podle velikosti vašeho pejska. Změřte jednoduše jeho výšku a délku, a na základě těchto údajů odhadněte potřebnou velikost boudy. Obrovskou výhodou specializovaného e-shopu je navíc doporučení, pro která plemena se daná bouda na psa hodí. Tento popisek naleznete u všech prodávaných obydlí pro čtyřnohé mazlíčky.

Kolik bouda stojí?

Bouda pro psa sice nepředstavuje úplně malý výdaj, nicméně žádný správný chovatel by na svém mazlíčkovi neměl šetřit. Za cenu pohybující se v závislosti na velikosti boudy kolem 8 tisíc korun dostanete prvotřídní obydlí vyrobené z kvalitního dřeva. To je navíc doplněno o relativně silnou minerální izolaci, která perfektně udržuje teplo nejenom při nízkých teplotách, ale v kombinaci s přepážkou proti větru dokáže vytvořit velmi útulné prostředí.

Proč pořídit dřevěné truhlíky?

Boudy pro psy však nejsou jediným produktem, které specializovaný e-shop nabízí. Pořídit si zde můžete i velké dřevěné truhlíky. Ty jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva, které je z vnitřní strany impregnováno speciálním nátěrem. Díky němu se nemusíte obávat rozšíření plísní. Naopak vnější strana truhlíku je precizně obroušená a připravená na natření, takže si truhlík můžete upravit k obrazu svému.

Popularita dřeva neustále stoupá, a proto neváhejte a podívejte se na stránky specializovaného e-shopu. Pořízení kvalitní boudy nebo dřevěného truhlíku určitě nebudete litovat.