Reklamní předměty pomáhají budovat image vaší firmy

21.12.2020

Propagace a obecně dobrá reklama je v dnešní době klíčová k úspěchu jakéhokoliv podnikatelského projektu. Konkurence je ve všech odvětvích neuvěřitelně tvrdá, a proto je stále těžší se mezi jinými firmami prosadit. Drobné reklamní předměty vám mohou dost pomoci, protože se jejich prostřednictvím dostanete do povědomí i lidí mimo cílovou skupinu. To je klíčové pro rozšíření dobrého povědomí o vaší společnosti.

Proč jsou reklamní předměty tak důležité?

Reklamní předměty jsou mnohými společnostmi zbytečně podceňované. Právě drobné dárky zaměstnancům jsou skvělým způsobem, jak zvýšit jejich motivaci. Umění podpory prodeje je relativně složité, ale světelná reklama ve spojení s předměty opatřenými logem umí prodejní čísla hodně zvýšit. Je dokázané, že pokud dáte svým zaměstnancům dárek, nechají si ho v průměru déle než 2 roky, během nichž o vás budou vyprávět jenom to nejlepší.

Jaké reklamní předměty jsou nejžádanější?

Společným jmenovatelem všech oblíbených dárků je praktičnost. Orientační systémy a speciální složky na dokumenty pomohou vašim zaměstnancům v organizaci papírů. Skvělým dárkem jsou také trička, psací potřeby nebo hrnečky. Retro vánoční hrnek se pyšní nádherným vánočním motivem a jeho objem 300 ml je ideální pro odpolední čaj, stejně jako pro ranní kávu. Vyroben je z keramiky a vybírat můžete z několika barevných variant.

USB nabíječka jako nejlepší dárek

Pokud byste chtěli své zaměstnance opravdu potěšit a dostat se do povědomí velkého množství lidí, zapřemýšlejte nad USB nabíječkami. Zaměstnance nabíječka určitě potěší, protože každý z nich má moderní telefon nebo tablet. Hodně praktickým dárkem je USB klíčenka obsahující 2 různé konektory. Už se nebudete muset obtěžovat s taháním objemné nabíječky, protože díky klíčence si můžete telefon nabít prakticky kdekoliv.

Líbí se vám myšlenka reklamních předmětů pro zaměstnance? Oslovte grafické studio v Plzni, jehož designéři vám pomohou s konceptem reklamních dárků. Samozřejmostí je i tisk vlastních nápisů a pojízdná reklama na přání.